بین الملل

آمریکا با ترور ژنرال سلیمانی اصل حاکمیت را تحریف کرد

گزارشگر ویژه سازمان ملل به یک شبکه لبنانی گفت آمریکا در اثبات اینکه ترور ژنرال قاسم سلیمانی «شروط تعریف دفاع از خود را محقق کرده» شکست خورد و با این ترور اصل حاکمیت را تحریف کرد.

روایتی از خشونت در کشور شعر و عشق +عکس

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: راننده اتوبوس به مسافرها گفته ماسک بزنن؛ مسافرها ریختن سرش، کتکش زدن، کشتنش. فرانسه، کشور شعر و عطر و عشق.

تلاش بیهوده آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

سفیر سابق ایران در آذربایجان با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی را بیهوده عنوان کرد و گفت: تلاش‌هایی که از جانب آمریکا صورت می‌گیرد مورد قبول کشورهای عضو شورای امنیت نیست.

ترامپ هم بالاخره ماسک زد

رئیس‌جمهوری آمریکا هنگام بازدید از بیمارستان "والتر رید" از ماسک استفاده کرد و این اولین باری است که او مقابل دوربین‌ها چنین کاری انجام می‌دهد.

برجام و قرارداد همکاری ایران و چین

مشاور وزیر کشور با اشاره به مباحث مطرح‌شده درباره قرارداد همکاری ایران و چین، این موضوع را از جمله میوه‌های برجام توصیف کرد که می‌تواند تاثیرات بسیاری در حوزه اقتصادی و حتی اجتماعی و سیاست خارجی ایران به جای بگذارد.

تلاش نتانیاهو برای برگزاری انتخابات مجدد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلاش دارد به بهانه شیوع ویروس کرونا دوباره در سرزمین‌های اشغالی انتخابات برگزار کند.

آمریکا در بن بست حقوق بشری

 خشونت تسلیحاتی مرگبارترین مورد نقض گسترده حقوق بشر در آمریکا در طی سال‌ها همچنان شاهد راه حلی نبوده است.

پاسخ ما به یاوه‌گویی‌های آمریکا ادامه دارد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:‌ مردم و کشورهای منطقه از حضور آمریکا استقبال نمی‌کنند و پاسخ ما به یاوه‌گویی‌های آمریکا ادامه دارد.

ایستگاه آخر توطئه‌های آمریکا علیه ایران

در این میان سه کشور اروپایی که مخالف تمدیدهای تسلیحاتی بودند ولی بیشتر سعی در راضی نگه داشتن آمریکا بر آمدند، موضوعی که مستقل بودن اروپا را بشدت زیر سؤال می‌برد.

آیا ویروس کرونا پایان نتانیاهو را رقم خواهد زد؟

بنیامین نتانیاهو برای ادامه حیات سیاسی خود همواره نیازمند یک دشمن است ، تفاوتی هم نمی‌کند که این دشمن واقعی باشد یا تخیلی باید دشمن را ایجاد کرده و برای مقابله با آن همگان را به نفع خود بسیج کند.