بین الملل

آمریکا و چالشی به نام احتمال وقوع جنگ داخلی

تحولات داخلی آمریکا مردم این کشور را به شدت از وقوع جنگ داخلی نگران کرده است.

واشنگتن برای بازگشت به برجام پیش‌شرط تعیین کرد

علی‌رغم آن‌ که آمریکا با خروج از برجام به عنوان ناقض این توافق شناخته می‌شود، نماینده این کشور در مذاکرات «وین» برای بازگشت واشنگتن به برجام پیش‌شرط تعیین کرده است.

رئیس جمهور ارمنستان استعفا کرد

 رئیس جمهور ارمنستان از سمتش کناره‌گیری کرد.

جانسون در آستانه هفته‌ای سرنوشت‌ساز

 هفته آینده و در پی انتشار گزارش تحقیقات درباره افشاگری‌ها علیه نخست‌وزیر انگلیس، محافظه‌کاران انگلیسی دراین‌باره تصمیم می‌گیرند که آیا جانسون را ساقط کنند و یا اجازه تداوم حیات سیاسی را به او بدهند.

تیم مذاکره کننده آمریکا در وین تغییر کرد

 ۲ منبع آگاه فاش کردند که تیم مذاکره کننده آمریکا در وین اخیرا تغییر کرده است.

وقتی یمنی‌ها جهان را مجبور به دیدن خود می‌کنند! +عکس

فعال رسانه‌ای استوری اینستاگرامی درباره حمله یمن به ابوظبی منتشر کرد.

افزایش فاجعه‌بار مرگ و میر ناشی از مصرف الکل در آمریکا

کانال تلگرامی بیسیمچی‌مدیا نوشت: عکسی که مشاهده می‌کنید آمار  بهداشتی آمریکا در سال ۲۰۲۰ است. افزایش مرگ کرونا کمی افزایش داشته، ولی مرگ براثر خوردن مشروبات الکلی و کشیدن مواد مخدر به شکل فاجعه‌باری افزایش داشته! حالا شما برید بگردید ببینید یکی‌ از رسانه‌های غربی اصلا حرفی زده!!! ...

تظاهرات گسترده مردم یمن در محکومیت جنایت‌ جدید ائتلاف سعودی

 هزاران نفر از مردم یمن در شهرهای مختلف این کشور در پی حمله هوایی ائتلاف عربستان سعودی به صعده که بیش از ۶۰ شهید و ده‌ها زخمی به‌جای گذاشت، دست به تظاهرات ضد سعودی زدند.

چرا تل آویو از پهپادهای ایران می‌ترسد؟

کانال تلگرامی سیاست آنلاین نوشت: بر اساس گزارش وبگاه صهیونیستی «جی ان اس»، توسعه پهپادهای مسلح ایران مورد جدیدی نیست. ایران برای اولین بار اواسط دهه ۸۰ میلادی و در طول جنگ با عراق شروع به ساخت آنها کرد. ایران طی سال‌ها، قابلیت‌های عملیاتی بسیار پیشرفته‌ای را در صنعت هواپیماهای بدون سرنشین توسعه داده...

افشای جدیدترین اسرار از خاندان سعودی؛ ملک سلمان کجاست؟

از زمانی که محمد بن سلمان، عمو و عموزاده‌اش را به زندان انداخته است، پادشاه سعودی نیز به شهر نئوم رفته و فعالیت‌هایش را از طریق مجازی دنبال می‌کند و با کسی دیدار نکرده است.