بین الملل

دور جدید بمباران غزه و پاسخ موشکی گروه‌های مقاومت

 همزمان با ازسرگیری بامداد امروز حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه، گروه‌های مقاومت عسقلان و برخی دیگر از شهرک‌های اسرائیل را هدف حملات راکتی و موشکی خود قرار داده‌اند.

مقاومت فلسطین؛ دوران یکه‌تازی اسرائیل به پایان رسید

حوادث شهرک شیخ جراح، عملیات‌های شهادت طلبانه رزمندگان فلسطینی و تجمع روز جهانی قدس سبب وحشت شدید رژیم صهیونیستی شد.

حماس از چه موشکی برای حمله استفاده کرد؟

شاخه نظامی جنبش مقاومت فلسطین درباره موشکی که این گروه از آن برای حمله به مواضع صهیونیست‌ها در قدس شرقی استفاده کرده توضیحاتی ارائه کرد.

آخرین تحولات فلسطین/ شلیک ۸ فروند موشک به‌سوی تل‌آویو

منابع فلسطینی گزارش دادند که گروه‌های مقاومت فلسطین هشت فروند موشک به‌سوی تل‌آویو پرتاب کرده‌اند.

نامه ۵۳ عضو ارشد حزب دموکرات به بایدن

بیش از ۵۰ نفر از اعضای ارشد حزب دموکرات آمریکا طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور این کشور تأکید کردند که لغو تحریم‌های یکجانبه دولت قبلی علیه ایران نه‌تنها به‌معنای امتیازدادن به ایران نیست، بلکه به احیای اعتبار ازدست‌رفته و تقویت امنیت آمریکا کمک می‌کند.

کشته‌های انفجار در مدرسه سیدالشهدا به 85 نفر رسید

تعداد کشته‌های انفجار در مقابل مدرسه دخترانه «سیدالشهدا» در غرب کابل به 85 کشته و 147 زخمی افزایش یافته است.

چرا محمد بن سلمان به دنبال گفتگو با ایران است؟

یک نشریه آمریکایی مدعی شد ملاقات‌های محرمانه میان ایران و عربستان از ماه ژانویه به بعد در جریان بوده‌اند و شبح خروج آمریکا از منطقه موجب تسهیل این روند شده است.

لحظه به لحظه با قدس اشغالی

منابع خبری از وقوع درگیری‌های گسترده میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها در مسجدالاقصی خبر داد به طوری که این مکان مقدس به صحنه جنگ و درگیری تبدیل شده است.

چه کسی از این شرایط در افغانستان سود می‌برد؟

 «رسم شیعه کشی» چند سالی است که در افغانستان چهره خود را پدیدار کرده است و طی سال‌های اخیر ده‌ها و صدها شیعه مظلوم افغانستان به شهادت رسیده‌اند، هر بار نیز گروهی موهوم تحت عنوان «داعش خوراسان» مسئولیت این جنایت را به عهده گرفته است.

جهاد اسلامی: نبرد ما با اشغالگران نبردی طولانی است

 «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد: «نبرد ما طولانی است و آنچه امروز اهمیت دارد، تمرکز بر ایستادگی و پایداری قدس و مردم آن است». حماس هم تهدید کرد صهیونیست‌ها در صورتی که ملت فلسطین احساس امنیت نکنند، روی آرامش را نخواهند دید.