بین الملل

پشت پرده فرش قرمز ترامپ برای اردوغان

"با وجود آنکه از دید ناظران خارجی سفر اخیر رئیس جمهور ترکیه در چهارشنبه هفته گذشته به آمریکا و دیدارش با همتای آمریکایی خود برای او سفری خوب به نظر می‌رسیده، اما این سفر لحظات دشواری نیز برای او داشته که تنها بعد از ترک آمریکا توسط اردوغان فاش شده اند."

سوءاستفاده باندهای مافیایی از کودکان کار

رئیس کار و امور اجتماعی هرات گفت: به شواهدی دست یافتیم که نشان می دهد باندهای مافیایی از کودکان در قاچاق مواد مخدر و حملات تروریستی استفاده می‌کنند.

هزینه کسب تابعیت آمریکا به شدت افزایش خواهد یافت

دولت آمریکا قصد دارد هزینه کسب تابعیت این کشور را ۸۳ درصد افزایش دهد.

هدف اسرائیل از ترور توقف مقاومت است

شیخ نعیم قاسم گفت: جهاد اسلامی با حمله موشکی به تل آویو پاسخ اقدام صهیونیست‌ها را داد که این یعنی مقاومت توقف ناپذیر است.

بحران چاقوکشی در مناطق مختلف انگلیس

پلیس انگلیس می‎گوید که جرایم روی داده در منطقه یورکشر این کشور با استفاده از سلاح سرد از سال ۲۰۱۰ تاکنون به رشدی قابل ملاحظه روبرو شده است.

گردان‌های القدس: تل‌آویو را با شلیک ده‌ها موشک هدف قرار دادیم

 گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، اعلام کرد که شهرهای سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها موشک هدف قرار داده است.

رجزخوانی نتانیاهو برای جهاد اسلامی زیر باران راکت‌ها

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که طی دو روز قبل با بارش صدها فروند راکت مقاومت بر اراضی اشغالی مواجه بوده، جهاد اسلامی را تهدید کرد که در صورت عدم توقف حملات، صدمات بیشتری می‌بینند.

شهید "ابو العطا" کابوس تل‌آویو

نتانیاهو که در آستانه محاکمه و بازداشت به دلیل فساد اقتصادی به سر می‌برد، با ترور فرمانده جنبش جهاد اسلامی فلسطین سعی در انحراف افکار از مسائل داخلی را دارد.

وزیر دفاع بولیوی هم استعفا کرد

به دنبال اعطای پناهندگی مکزیک به «اوو مورالس» رئیس‌جمهور مستعفی بولیوی، وزیر دفاع بولیوی هم امروز سه‌شنبه استعفا کرد.

نتانیاهو: فرمانده جهاد اسلامی یک بمب ساعتی بود

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون اشاره به جنایت های رژیم متبوعش علیه مقاومت فلسطین، در کمال تعجب مدعی شد: هرکاری برای دفاع از خود لازم باشد، انجام می دهیم!