ورزشی

صعود تیم ملی فوتسال به جمع ۸ تیم پایانی جام جهانی

 تیم ملی فوتسال ایران با برتری نفسگیری که مقابل ازبکستان به دست آورد، خود را به جمع هشت تیم پایانی مسابقات جام جهانی رساند.

دغدغه بزرگ پرسپولیس برای دیدار با الهلال

تیم فوتبال پرسپولیس که باید اواخر مهرماه برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده عربستان به میدان برود با مشکل تامین منابع مالی مواجه شده است.

استوری کنایه‌آمیز عارف غلامی علیه مدیران استقلال

عارف غلامپور صفحه اینستاگرام خود نوشت: مطالبات بازیکن استقلال پرداخت شد. به گزارش سایت غیررسمی باشگاه در آستانه شروع فصل جدید و با گذشت یک سال و چند ماه از انعقاد قرارداد با پیگیری های صورت گرفته از سوی آدم های دروغگو و بی ذات و بی معرفت که قرار بود بخشی از قرارداد این بازیکن، برای هزینه عمل ج...

آقای داورزنی! به احترام مربی ایرانی تمام قد بایستید

 رئیس فدراسیون والیبال در حالی درباره موفقیت تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا با مربی ایرانی صحبت می‌کند که پیش از این و در عمل رفتار دیگری از خود نشان داده بود.

مانع AFC مقابل پرسپولیس

باشگاه‌های حاضر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مجوز تغییر در لیست بازیکنان خود را ندارند.

اعتماد به توانایی داخل یعنی این

کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ‏اعتماد به توانایی داخل یعنی مربی تیم ملی که برای اولین بار ایرانی بود و تیم رو قهرمان آسیا کرد.

قهرمانی مقتدرانه ایران با شکست ژاپن

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل ژاپن در فینال مسابقات قهرمانی آسیا برای نخستین بار با سرمربی ایرانی به عنوان نخست این مسابقات رسید.

آتش اختلافات در اردوگاه آبی

آیا فرهاد مجیدی می‌تواند بابت عدم تقویت کافی تیم از سوی مدیریت باشگاه گله مند باشد؟ وی که تاکید کرده بود در صورت جدایی حتی یک بازیکن، قطع همکاری خواهد کرد چگونه حرف خود را زیر پا گذاشت و ماند؟

غول خودساخته الهلال کار دست آبی‌پوشان داد

خیلی ها انتظار شکست سنگین استقلال مقابل الهلال را می کشیدند اما دیدیم که استقلال بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی برنده شدن در فوتبال اصول دارد!

۳ عامل مهم شکست استقلال مقابل الهلال

 مربی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، ناهماهنگی بازیکنان، اشتباهات فردی و فرصت‌طلبی مهاجمان حریف سه عامل مهم شکست آبی‌پوشان مقابل الهلال بوده است.