ورزشی

اعتراض به شروع تمرینات برخی تیمها قبل از تست

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو و سرپرست مسابقات لیگ برتر سازمان لیگ در خصوص شرایط برگزاری لیگ با هم به مناظره پرداختند.

فریادهای فریادشیران درباره فساد در فوتبال

بازرس کانون مربیان فوتبال ایران گفت: مربیان منشوری مثل موش زاد و ولد می‌کنند و وزارت اطلاعات باید با این افراد برخورد کند و ترحمی نداشته باشد.

تاثیر کرونا بر روی جام جهانی ۲۰۲۲

حسن الثوادی، رئیس کمیته برگزاری محلی جام‌ جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد این کشور به دنبال راهکارهایی برای جلوگیری از کاهش تماشاگران جام جهانی است.

سمت جدید مهدی تاج در AFC

رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال به عنوان عضو کمیته اضطرار کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.

فیفا به AFC چراغ سبز نشان می‌دهد؟

یک رسانه قطری پیش بینی کرده فیفا به پیشنهاد کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره تاریخ ازسرگیری مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 چراغ سبز نشان می دهد.

۵ نکته جالب که درباره مسی نمی‌دانستید

علاقه‌مندن فوتبال اطلاعات زیادی از نابغه بزرگ فوتبال، لیونل مسی دارند اما در این گزارش به پنج نکته درباره او می‌پردازیم که شاید تا کنون نمی‌دانستید.

نصف مسی و نصف رونالدو

پای راست رونالدو، پای چپ مسی؛ چگونه می‌توان از ترکیب خصوصیت‌های این دو ابرستاره فوتبال دنیا، کامل‌ترین فوتبالیست تاریخ را ساخت؟

پیشنهاد AFC برای برگزاری انتخابی جام جهانی

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پایان دادن مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 به دنبال برگزاری مسابقات به صورت متمرکز در یک کشور است.

شروع لیگ های فوتبال جهان در سایه کرونا

بسیاری از کشورهای اروپای غربی تاریخ حدودی آغاز فوتبال خود را تعیین و اعلام کرده اند. و در ایران هم همه در انتظار نظر نهایی ستاد مبارزه با کرونا برای ادامه یا تعطیلی مسابقات فوتبال هستند.

پایان راه شفر در امارات

باشگاه بنی یاس امارات تمایلی به تمدید قرارداد سرمربی آلمانی‌اش ندارد.