فرهنگ و سینما

توهین بازیگر تازه به دوران رسیده به دختران!

بنیامین صیادی نیا، بازیگر نوجوانِ سریال بچه های گروهان بلال شبکه یک سیما در استوری اینستاگرام خود با توهین آشکار به اسلام و ولادت حضرت معصومه (س) نوشت:

«عصر جدید» واقعا استعداد پیدا می‌کند؟

برنامه استعدادیابی «عصر جدید» در حالی فصل دومش در حال پخش است که اجراهای خوانندگی، شعبده‌بازی و کارهای هیجان‌انگیز در آن افزایش یافته اما آیا این‌ واقعاً کشف استعداد است؟

جایگاه دختران در مکتب اسلام

یک پژوهشگر حوزه زنان به مناسب روز دختر در توییتر نوشت:

بشارت قبل از ولادت

امروز مصادف با روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) است و به نام "روز دختر" نامگذاری شده در بین شیعیان جهان جایگاه ویژه‌ای دارد و خانواده‌هایی که دارای فرزند دختر هستند به بهانه این روز برای دختران خود هدیه می‌گیرند و بیش از پیش آنها را مورد محبت خود قرار می‌دهند.

آیا فوتبالیست‌ها و هنرپیشه‌ها هم فالوور می‌خرند؟

برخی چهره‌های ورزشی و هنری این روزها تلاش زیادی می‌کنند تا با بالا بردن تعداد فالوورهای خود در اینستاگرام، سهم خودشان را از درآمدهای تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی بالا ببرند؛ اما به چه قیمتی؟!

نحوه اقامه "نماز آیات"

 آخرین پدیده خورشیدگرفتگی قرن دقایقی پیش در سراسر کشور آغاز شد.

چ؛ مرد خدا

۳۱خرداد امسال، سی و نهمین سالی می‌شود که نابغه نبردهای چریکی شهید مصطفی چمران را در میان خود نداریم. ۳۹ سال پیش این مرد بزرگ در منطقه دهلاویه خوزستان در نبرد با صدامیان مظلومانه به شهادت رسید و با خون خود درخت انقلاب اسلامی را تنومندتر کرد.

نگاهی گذرا به سیره امام صادق (ع)

امام جعفر صادق در سن 65 سالگی به وسیله منصور دوانیقی مسموم و در یکشنبه 25 شوال 148 هجری به شهادت رسیده و قـبـر شریفش در قبرستان بقیع (واقع در مدینه منوره) در کنار قبر پدر و جدّ و عمویش امام حسن مجتبى (ع) است.

انیمیشن زندگی «سردار سلیمانی» ساخته شد

رئیس مرکز پویانمایی صبا گفت: انیمیشن «از کودکی تا شهادت سردار سلیمانی» توسط محمدعلی صفورا در دست تولید است و همزمان با سالگرد شهادت این شهید بزرگوار پخش می‌شود.

سینماها سه روز اول تیرماه بلیت نیم بها ارائه می دهند

روزهای اول تا سوم تیرماه بلیت‌های سینماها به منظور تشویق مردم به تماشای فیلم های سینمایی، نیم بها می شود.