اقتصادی

افزایش ۲۶ درصدی صادرات گاز ایران

میزان صادرات گاز کشور در سال ۹۸ معادل ۱۷.۵ میلیارد مترمکعب بوده است که نسبت به سال ۹۷ از رشدی ۲۶ درصدی برخوردار بوده است.

قیمت آپارتمان در منطقه یوسف آباد تهران

برای خرید واحد مسکونی ۷۰ متری با عمر بنا ۲۵ سال ساخت در یوسف آباد خیابان جهان آرا به سرمایه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی نیاز است.

حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و 835 هزار و 426 تومان تعیین شد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: شورای عالی کار با بیش از 40 ساعت مذاکره برای تعیین حداقل دستمزد کارگران، حداقل مزد را با ۲۱ درصد افزایش نسبت به سال قبل یک میلیون و 835 هزار و 426 تومان تعیین کرد.

خانه‌های کوچک، پیشتاز تورم بازار مسکن +آمار

واحدهای مسکونی کمتر از ۴۰ متر مربع با ۵۱ درصد و واحدهای ۴۰ تا ۶۰ متر مربع با ۵۰ درصد رشد قیمت سالیانه، بالاترین نرخ افزایش قیمت مسکن شهر تهران را به خود اختصاص داده‌اند.

۷۵ درصد مشاغل از شنبه مجاز به فعالیت هستند

رئیس اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه از روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۷۵ درصد واحدهای صنفی در سراسر کشور (بجز استان تهران) فعالیت خود را از سر می‌گیرند، گفت: لیست مشاغل پرخطر و کم‌خطر احتمالا تا آخر وقت اداری فردا اعلام خواهد شد.

چگونه برای بیمه بیکاری ثبت نام کنیم؟

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیکاران ناشی از بیماری کرونا که مشمول قانون کار و تامین اجتماعی می‌شوند تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کنند.

به زودی قیمت خودرو در کارخانه افزایش پیدا خواهد کرد

بحث شیوع کرونا اواخر سال گذشته دامن صنایع مختلف از جمله خودرو و قطعه را گرفت. شرایط به همین روال ادامه کرد و در حال حاضر نیز شاهد هستیم که همه‌گیری کرونا همچنان ادامه دارد. 

پالایشگاههای چین نفت ارزان اروپا را می خرند

به گفته تاجران چینی، خرید درجات مرتبط با نفت برنت شامل نفت دریای شمال ،نفت روسیه و همچنین نفت دریای خزر در آوریل افزایش یافته است.
کسب و کار اینترنتی:

طراحی سایت چگونه بر کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟

کاربران اینترنت روز به روز در حال افزایش هستند و افراد در هر گروه سنی و با هر جنسیتی، با هر موقعیت جغرافیایی و میزان تحصیلات از آن برای رفع نیازها و گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می کنند. دنیای اینترنت این روزها بر تمامی جنبه های زندگی افراد تاثیر گذاشته و شیوه های سنتی آن ها را تغییر داده است. در صورتی که شما نیز به دنبال موفقیت در کسب و کار قدیمی یا جدید خود هستید، باید خود را با این تغییرات جهانی همسو کنید.

زنگنه: باید برسر سهم تولید نفت به توافق برسیم

وزیر نفت گفت: قبل از هر نشستی میان تولیدکنندگان نفت، باید در مورد پایه تولید هر کشور توافق شود.