اقتصادی

تولید زیتون ۱۰ درصد کاهش یافت

رئیس شورای ملی زیتون از اُفت ۱۰ درصدی تولید زیتون خبر داد و گفت: امسال برآورد می شود که تولید زیتون به ۱۱۰ هزار تن برسد.

تعریف مأموریت برای ۵ دستگاه اقتصادی دولت درباره رمرزارزها

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با تدوین طرح رمزارزها، بانک مرکزی و وزارتخانه‌های «امور اقتصاد و دارایی»، «صنعت و معدن و تجارت»، «نیرو» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات» به ترتیب درباره «پشتیبانی تصمیمات مرتبط با رمزارزها»، «موضوعات مرتبط با پول‌شویی مرتبط با رمزارزها» و «صدور مجوز برای مزارع رمزارزها»، «تأمین برق رمرزارزها» و «بسترسازی در فضای مجازی» مأموریت خواهند داشت.

جزئیات واکسن‌های وارداتی/ ۷۱میلیون دوز تاکنون ترخیص شد

 با احتساب ورود ۶میلیون دوز واکسن سینوفارم چینی مجموع واکسنهای ترخیص‌شده به ۷۱میلیون دوز رسید.

عذرخواهی وزیر راه از زائران اربعین

 وزیر راه و شهرسازی ضمن عذرخواهی از زائران اربعین به دلیل معطلی در فرودگاه امام گفت: دلیل اصلی مشکلات ایجاد شده برای زائران ایرانی افزایش سهمیه ایران به ۶۰ هزار نفر است.

بهای نفت به بالاترین نرخ در ۳سال اخیر رسید

بهای طلای سیاه با افزایشی بی سابقه به بالاترین میزان خود در سه سال گذشته رسید.

شرایط ویژه بورسی برای سیمان

قرار است از از امروز (شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) همه معاملات سیمان به صورت جداگانه در تالار اختصاصی سیمان در بستر معاملاتی TTS و راس ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برگزار شود.

قیمت روز گوشی موبایل در ۳ مهر +جدول

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۳ مهر را مشاهده می‌کنید.

جدیدترین قیمت مسکن در مناطق مختلف پایتخت

بررسی قیمت روز آپارتمان‌ها در مناطق مختلف تهران نشان می‌دهد برای خرید آپارتمان در مناطق مختلف بسته به متراژ و سال ساخت باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد.

وزیر اقتصاد: الوعده وفا

سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در توییتر نوشت: ‏الوعده وفا انتشار عمومی صورت‌های مالی شرکتها و بانکهای دولتی همچنان ادامه دارد. ما میراث‌دار کسری‌ها و بی‌انضباطی‌ها هستیم اما مسیر جدیدی را گشوده‌ایم که مدیران را کارآمد و پاسخگو خواهد کرد. ناترازی بانکی که به "دولت" تکیه دارد، هیچ ریسکی را...

قیمت جهانی طلا نوسان کرد

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، تحت تاثیر ریسک سقوط اورگرند چین رشد کرد در حالی که نگرانی‌ها از اجلاس این هفته فدرال‌رزرو قیمت‌ها را پایین آورد.