حوادث

پرونده قتل با ۷ قاتل

فرمانده انتظامی استان از اشرافیت بالای اطلاعاتی استان در دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی منجر به قتل در شهرستان بندرعباس خبر داد.

قاتل سنگ‌پران، جنون دارد؟

عامل سنگ‌پرانی به‌خودروها که باعث مرگ یک خانم معلم و مرد جوانی شده بود، اختلال روانی دارد که با دستور بازپرس جنایی در بیمارستان اعصاب و روان بستری شد.

هشدارهای مهم پلیس درباره تردد در جاده‌ها

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به تداوم بارندگی‌ها و برودت هوا از شهروندان خواست که از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

زلزله ۵.۱ ریشتری "سیرچ" خسارتی نداشت

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: تا کنون خسارت جانی و مالی از زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عصر امروز سیرچ گزارش نشده است.

آخرین اخبار بارش‌های سیل‌آسا در لرستان| راه ارتباطی ۲۳۰ روستای الیگودرز قطع شد

 گروه استان‌ها ـ تداوم بارش‌های باران و برف در چند روز اخیر سبب مسدود شدن راه‌های اصلی و جاده‌های روستایی و مفقود شدن یک نفر بر اثر ریزش کوه در استان لرستان شده است.

آخرین اخبار از بارندگی سیل آسا در ایلام| سیلاب شدید مورموری را دربر گرفت

جلسه اضطراری ستاد بحران برای امداد رسانی به سیل زدگان"مورموری" با حضور استاندار ایلام تشکیل و در این جلسه استاندار ایلام گفت: تیم‌های امداد رسان به مناطق سیل زده اعزام شده است.

نزاع مرگ‌بار با تبر به‌خاطر کُری‌ اینستاگرامی

مردی که در پی کری‌خوانی اینستاگرامی اقدام به قتل دوستش با ضربات تبر کرده است، به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه می‌رود.

دستگیری سرکرده فراری مافیا به کمک گوگل

پلیس اسپانیا یکی از سران مافیای ایتالیا را که به کمک جست و جوگر اینترنتی گوگل شناسایی شده بود، پس از ۲۰ سال فرار بازداشت کرد.

زلزله ۶/۶ ریشتری بم معادل چند انفجار است؟

کانال تلگرامی خبرگزاری ایرنا به مناسبت ۵ دی، سالروز زلزله بم اینفوگرافی درباره این زلزله را منتشر کرد.

دستور قضایی برای رسیدگی به تصادف زنجیره‌ای در ‌محور اهواز ـ خرمشهر

رئیس کل دادگستری استان خوزستان از صدور دستوری به دادستان خرمشهر در خصوص بررسی و پیگیری فوری تصادف زنجیره‌ای در محور اهواز ـ خرمشهر خبر داد.