حوادث

دزدی که برای خروج از روزمرگی کیف قاپی می‌کرد !

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن از دستگیری کیف قاپ سابقه دار در محدوده بازار امامزاده حسن خبر داد.

درد و دل‌های مردم سیل‌زده آق‌قلا/مسئولان کجا هستند؟ + فیلم

 چهار روز از وقوع سیلاب و آبگرفتگی در برخی مناطق شهری و روستایی استان گلستان می گذرد که متاسفانه مدیریت نامناسب مسئولان، نبود استاندار و کمبود امکانات سبب شده که مردم سیل زده با مشکلات فراوانی روبرو باشند.

خودکشی خَیّری که کلاهبردار از آب درآمد

رئیس پلیس فتا در استان کرمانشاه گفت: یکی از مهمترین جرائمی که در ماه‌­های اخیر کشف شد و عوامل آن دستگیر شدند، مربوط به جعل بیش از 3000 عابربانک توسط یک باند بوده است.

کینه شتری جشن عروسی را به عزا تبدیل کرد

چند پسر جوان که با راه انداختن نزاع و درگیری در یک مراسم عروسی یک جوان دیگر را به قتل رسانده بودند درکمتر از پنج ساعت دستگیر شدند.

این قاتل 22 ساله تهرانی به ١۶بار اعدام محکوم شد

15 سال پیش در چنین روزی یکی از قاتلان سریالی ایران اعدام شد. محمد بسیجه معروف به بیجه در ٢۶‌اسفندماه سال ١٣٨٣به جرم تجاوز و قتل ١٧‌کودک و ٣بزرگ‌سال به ١٠٠‌ضربه شلاق، ١۵‌سال حبس، ١۶‌بار قصاص و اعدام محکوم شد.

شهادت یکی از پرسنل اورژانس به دست افراد ناشناس

بامداد امروز یکی از پرسنل اورژانس خاش به دست افراد ناشناس به شهادت رسید. چند نفر از اشرار مسلح با مراجعه به پایگاه اورژانس، در چند کیومتری پایگاه اعلام تصادف کاذب می کنند و شهید عبدالعادی شهدادزهی نیز در حال حرکت به سمت آمبولانس برای انجام ماموریت، با شلیک گلوله دچار مجروحیت می شود و در اثر خونری...

جزییات اقدام پلید با یک زن در رودبار جنوب

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب شایعات مربوط به آدم‌ربایی در این شهرستان را کذب و بی‌اساس اعلام کرد.

بی هوش شدن دختر سرشناس اینستاگرام

دختر جوان که صفحه پر طرفداری در اینستاگرام داشت تصور نمی‌کرد این شهرت او را در دام یک سارق گرفتار کند.

۱۲۱ کشته در تصادفات روز اول سال جدید

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا: از ابتدای طرح نوروزی تا این لحظه ۱۲۱ نفر از هموطنان جان خود را از دست داده‌اند؛ و این در حالی است که حدود ۲۸۰۰ نفر از هموطنان هم متأسفانه مصدوم شده‌اند. ...