حوادث

سریعترین طلاق دنیا!

سریعترین طلاق دنیا شاید به نام این مرد ثبت شده باشد که کمتر از ۱۵ دقیقه پس از ازدواج همسرش را طلاق داد. اما جالب‌تر از آن علت این طلاق سریع می‌باشد.

سرقت با همدستی همسر صیغه‌ای

دزد ۳۸ ساله‌ای است که با تلاش نیروهای تجسس در چنگ قانون گرفتار شد؛ درباره ماجرای سرقت هایش به کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.

نوعروس تهرانی در آتش کینه شوهرش سوخت

قاتل نوعروس تهرانی برای صحنه سازی زنش را با برق گرفتگی به قتل رساند و جسد را به آتش کشید. مهندس کامپیوتر که نامزدش را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود ادعای بیگناهی کرد.

سیل به‌خانه‌های روستایی منطقه "قره‌پشتلو" زنجان خسارت زد

با اینکه از سه سال گذشته مسئولان وعده داده بودند کانال سیلاب در روستای بهرام‌بیگ احداث کنند ولی متاسفانه این وعده هیچ‌گاه محقق نشد و این روستا در سیل چند روز پیش بازهم دچار خسارت شد.

جلوگیری از حادثه بزرگ در خط راه‌آهن "تهران ـ آذربایجان"

 رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: مأموران کلانتری ۱۷۹ خیلج‌فارس، با بازداشت یک سارق، از یک حادثه بزرگ و جبران‌ناپذیر جلوگیری و از عبور قطار بر روی ریل ناایمن "تهران ـ آذربایجان" جلوگیری کردند.

زلزله ۴.۳ ریشتری "جایزان" در استان خوزستان را لرزاند

بامداد امروز ۲۰ تیرماه ۱۴۰۰ زلزله‌ای به قدرت ۴.۳ ریشتر حوالی جایزان در استان خوزستان را لرزاند.

جزئیات علل ۲ حادثه اتوبوس خبرنگاران و سربازان از زبان وزیر راه

وزیر راه و شهرسازی به تشریح جزئیات جدید از حوادث اخیر رانندگی در یزد و ارومیه پرداخت.

قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار توسط یکی از مراجعه‌کنندگان خبر داد و گفت: جزئیات این حادثه در دست بررسی است.

جزئیات جدید از تصادف سربازان معلم از زبان دادستان نظامی یزد

 دادستان نظامی استان یزد به نمایندگی از رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از سربازان مصدوم در حادثه تصادف جاده دهشیر به آباده، عیادت کرد.

مرد رؤیاهای دختر پولدار، قاتل زندانی از آب درآمد

قاتل زندانی که در اینستاگرام با دختر پولداری آشنا شده بود، از زندان برای او پیام‌های عاشقانه می‌فرستاد و مدعی بود که در استرالیا زندگی می‌کند، اما وقتی دستش رو شد.