جشنواره فیلم فجر 38

۳ نکته در پیامد جشنواره فیلم فجر

سی و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نیز به نقطه پایانی خود رسید در حالی‌که این دوره نیز، افقی روشن را برای سینمای تراز انقلاب اسلامی و سینمای ملی ایران پیش رو ننهاد.

نامزد‌های جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

نامزد‌های سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت معرفی شدند.  

رقص با «جن» بر دروازه دوزخ

سینمای ایران، در کشوری عمیقا دینی، حتی از باب «آگاهی‌بخشی» درباره خطرات و عاقبت و عقوبت وحشتناک ورود به ساحات علوم غریبه و کلان‌‌تر از آن، مسایل ماورایی، کارنامه بسیار لاغر و خلوتی دارد.

قهرمان‌های بزهکار از حاشیه تهران تا جنوب کشور

پتانسیل خوب فیلم سینمایی کشتارگاه برای قهرمان سازی متأسفانه به فرصت سوزی دچار شد.

آناهیتا درگاهی: بازیگر نقش‌هایی می‌شوم که شبیه‌ام نیست

بازیگر "آخرین بار کی سحر را دیدی" به نقش‌هایی معتقد است که از شخصیت خود بازیگر دور باشد تا بسترهای چالش برای بازیگر فراهم شود؛ ملودرام و اجتماعی را ترجیح می‌دهم.

چرا فیلم با زبان آذری نسازیم؟

نشست خبری فیلم «آتابای» در سینما ملت برگزار شد.

داستان فاش شده‌ای که مخاطب تا آخر تماشایش می‌کند

جشنواره فیلم فجر با استقبال مردم روبرو شده است گرچه برخی انصراف دادند و جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند که نه منتقد سینما بودند و نه هیچکس آنان را می‌شناخت. در این مطلب به نقد و بررسی چندین فیلم از جشنواره فیلم فجر می پردازیم.

سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر فراز قله سبلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با پایتخت در اردبیل خبر داد.

زاهدان میزبان هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از اختصاص هزینه‌‌های آئین افتتاحیه جشنواره فیلم فجر، برای کمک به مردم سیل زده جنوب استان خبرداد.

بام ایران میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  از برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بام ایران شهرکرد  خبر داد.