سیاسی

روحانی: انتخابات ۱۴۰۰ کاملاً امن و سالم برگزار شد

 رئیس‌جمهور با تأکید بر اهمیت اصل انتخابات گفت: یکی از کارهای مهم دولت دوازدهم در این هفته‌های پایانی خود برگزاری یک انتخابات کاملاً امن، سالم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود.

عامل اصلی قطعی برق در تهران رمزارزها هستند

استاندار تهران گفت: عامل اصلی قطع برق در تهران وجود ماینرها و رمزارزها هستند و هفت هزار دستگاه مکشوفه در غرب تهران بیش از ۴درصد برق کشور را مصرف می‌کرد.

آراء رئیسی از ۱۸ میلیون گذشت

رئیس ستاد انتخابات کشور، از نتایج تکمیلی انتخابات ریاست جمهوری خبر داد که مطابق آن، آراء سیّد ابراهیم رئیسی از مرز ۱۸ میلیون عبور کرد.

پشت صحنه حمله اراذل و اوباش به ایرانیان مقیم خارج از کشور

عدم برخورد قضایی با باقی‌مانده چند گروه عقب‌افتاده برای مدعیان آزادی در غرب یک آبروریزی بزرگ قضایی محسوب می‌شود.

رهبری به این دلیل با واکسن آمریکایی مخالف بود

یک کاربر در توئیتی نوشت: وقتی حضرت آقا با واکسن آمریکایی و انگلیسی مخالفت کردند سیل تخریب و توهین دشمنان و جاهلان بسمت ایشان روان شد. خبر رسیده به تشکیلات خودگردان فلسطین واکسن فایزر داده اند؛ اغلب تاریخ مصرف گذشته و یا طوری که تا وقتی استفاده شود تاریخش تمام شده باشد. ...

پاسخ سردبیر میزان به ادعای صبا آذرپیک

سردبیر خبرگزاری قوه قضائیه (میزان) در پاسخ به این ادعا که دولت روحانی از هیچ فردی شکایت نکرد، نوشت: حداقل ۲۰۰ مورد شکایت از افراد حقیقی و حقوقی از سوی دولت ثبت شده است.

بالاخره رئیس جمهور هیچکارست یا همه کاره؟

یک کاربر در توئیتی نوشت: اصلاح‌طلب کسیه که تو زمان روحانی معتقده رییس جمهور هیچ‌کارست، اما هنوز هیچی نشده از رئیسی انتظار دارند حتی پنگوئن هارو هم به پرواز دربیاره! اینا نونشون توی نفهمیه؛ دعاشون کنید.

گروهک منافقین از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

 اعضای مجاهدین خلق در روز ۲۸ خرداد در اطراف برخی حوزه‌های اخذ رای در خارج از کشور به رای‌دهندگان تعرض و فحاشی کردند که این رفتار آنان یادآور جنایت‌هایی بود که آن‌ها از ۴۰ سال پیش و از ۳۰ خرداد ۶۰ آغاز کردند.

آیت‌الله رئیسی: اجازه نخواهم داد ‌حقوق ملت ضایع شود‌

رئیس جمهور منتخب در حرم رضوی گفت: با مدد الهی و کمک مردم و جوانان شرایط را تغییر می‌دهیم.

دیدار رئیس دفتر رهبر انقلاب با آیت‌الله رئیسی

 حجت‎‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز با آیت‌الله رئیسی دیدار کرد.