سیاسی

روحانی: در کنار مردم مناطق سیل‌زده هستیم

رئیس‌جمهور پس از بازدید از مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار، با حضور در میان مردم روستای کلانی از بخش دشتیاری شهرستان چابهار، تاکید کرد: مطمئن باشید دولت و همه ما در کنار شما هستیم، مشکلات شما را حل خواهیم کرد و شما را فراموش نمی‌کنیم.

سناریو مشخص دشمن برای تسلیم ایران

یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره سناریو مشخص دشمن برای تسلیم ایران نوشت:

در نماز جمعه همه یک مشت محکم بودیم

یک کاربر فضای مجازی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره حضورش در نماز جمعه تهران نوشت:

درس قرآنی رهبر انقلاب در نماز جمعه

 وحید یامین پور فعال رسانه ای و مجری تلویزیون در صفحه شخصی خود در توییتر درس قرآنی رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران، را اینگونه توصیف کرد.

رهبر انقلاب در دوهفته برای دو نفر تعظیم کرد

 مهدی محمدی تحلیلگر مسائل سیاسی  طی پیامی در صفحه توییتر خود درباره اینکه رهبر انقلاب در دو هفته در مقابل  دو نفر سخن از تعظیم خویش گفت، نوشت:
یادداشت اتاق خبر24:

محور اصلی جنگ رسانه ای آمریکا

پس از سقوط هواپیمای اوکراینی که همزنان با عملیات موشکی ایران علیه پایگاه آمریکایی ها در عراق اتفاق افتاد یک موج منفی از سوی رسانه های معاند با بهره گیری از پیاده نظام خود در داخل شکل گرفت.
یادداشت اتاق خبر24:

تحریم جشنواره فجر در راستای هدف قرار دادن 52 نقطه فرهنگی ایران

روزهای اخیر پر از ماجراهای تلخ و شیرین و درس‌آموز برای ملت ایران بود. بعد از ترور و شهادت سپهبد سلیمانی یعنی سرشناس‌ترین و قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم در کل منطقه، توسط آمریکای تروریسم پرور و جنایتکار،  مراسم تشییع سردار دلها با حضور میلیونی مردم  و در هم کوبیدن پایگاه آمریکایی، با اصابت موشکهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیلی جانانه ای به هیبت پوشالی آمریکا بود.
یادداشت اتاق خبر24:

راه اندازی مکانیسم ماشه همزمان با سقوط هواپیما

اروپا انگشت خود را بر روی ماشه گذاشت و برای دلخوشان و زودباوران اکنون باید قطعاً ثابت شده باشد که برجام خسارت محض بوده است.
یادداشت اتاق خبر24:

هم مذاکره بر سر غرامت جنگی و هم هواپیماهای عراق

هشت سال جنگ تحمیلی عراق در دوران حکومت دیکتاتوری صدان علیه ایران، میلیاردها دلار خسارت به جمهوری اسلامی ایران وارد کرد.
یادداشت اتاق خبر24:

چند پیشنهاد بر سربراه کردن بعضی آمدهای امروز

برای این آدمهایی که در این چند روز گذشته بدون منطق و دلیل معقول، به خیابان آمده اند و برخی از چهره های سینمایی و هنری هم تحریک کننده ماجرا هستند می توان فکری کرد.