سیاسی

آغاز تزریق واکسن کرونا به یک‌میلیون نفر از امروز

 وزیر بهداشت از پایان واکسیناسیون یک‌میلیون نفر تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: سازوکار کوواکس را سازوکار مناسبی می‌دیدیم، اما سازوکار بااقتداری ندیدیم.

تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی عروج سردار حجازی

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب طی پیامی درگذشت سردار محمد حجازی را تسلیت گفتند و اظهار داشتند: او در همه مسئولیت‌های بزرگی که در سپاه خدمت کرد، سربلند و موفق بود.

دستیابی ایران به غنی‌سازی ۶۰ درصدی

تهران روز سه شنبه تصمیم خود را بر غنی سازی شصت درصدی اعلام کرد. این تصمیم در حالی اتخاذ شد که حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته ای نطنز طی روز های اخیر به تیتر همه رسانه های داخلی و خارجی تبدیل شده بود.

استیضاح"نمکی" در مجلس کلید خورد

 روز گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس طرح استیضاح سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان را تدوین و در کارتابل هیئت رئیسه قرار دادند.

قالیباف: سردار حجازی یک تنه دژی مستحکم در دفاع از مظلومان بود

 رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن تسلیت شهادت جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار حجازی را دژی مستحکم در دفاع از مظلومان و مستضعفان جهان اسلام دانست.

سردار حجازی به یاران شهیدش پیوست

 روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

فاصله میان تصمیم‌گیری و اقدام در هسته‌ای به کوتاه‌ترین زمان رسیده است

 رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فاصله زمانی میان تصمیم‌گیری و اقدام در صنعت هسته‌ای به‌همت دانشمندان کشورمان به کوتاه‌ترین زمان رسیده است.

روحیه نظامیان و سازوبرگ آنان هیچ زمانی از امروز بهتر نبوده است

 رئیس‌جمهور در پیامی درباره فرارسیدن روز ارتش اظهار داشت: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به‌عنوان میراث دفاع مقدس، نهادهای نظامی ایران از ارتش و سپاه حرفه‌ای‌تر از همیشه مأموریت و مسئولیت خویش را می‌شناسند.

جدیدترین وعده ۱۰۰روزه روحانی در ماه‌های پایانی

 روحانی بار دیگر از عبارت ۱۰۰ روز استفاده کرد، اما این بار در آخر دولت این وعده را داده است و می‌گوید: "برنامه صدروزه برای پایان دولت داریم". آیا مردم به این وعده می‌توانند خوشبین باشند؟!

بررسی اصلاح قانون پولی و بانکی در دستور کار مجلس

 جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.