سیاسی

چرا مردم از رأی به روحانی پشیمان شدند؟

مردم، چگونه «از روحانی مچکریم» به پشیمانی و ناامیدی رسیدند؟

پیچ تاریخی پس از چهل سال مقاومت

جامعه وقتی تغییر کند و ساختارهای لازم حکومتی را داشته باشد، در طلیعه ایجاد تمدن قرار می‌گیرد؛ ایران‌1398 در چنین میعادگاهی است.

مراقب سلبریتی‌های فساد باشید

انتظار ما از مبارزه با فساد اقتصادی چیست؟ خیلی ساده است. اولین انتظار ما این است که با قوت‌گرفتن مبارزه با فساد، امید مردم به اصلاح بیشتر شود. آیا این‌گونه است؟

ستاره 97 ؛ فرمانده سلیمانی

با همه تلخی‌ها و شیرینی‌ها، سال ۹۷ بالاخره به نفس‌های آخرش رسیده است. در گفت‌وگو با تعدادی از چهره‌های سیاسی، مهم‌ترین رویداد و مهم‌ترین چهره در سال سپری‌شده را بررسی کرده‌ایم.

۱۰ شخصیت‌ سیاسی و مذهبی که سال 97 درگذشتند

یکی از اتفاقات سال ۹۷ ارتحال شخصیت‌هایی بود که عمری را در راه سیاست، دین و علم این کشور گذرانده و حال با کارنامه‌ای حاصل از زندگی پرفراز و نشیب در پیشگاه الهی حاضر شده‌اند.

استانداردهای دوگانه سلبریتی‌های وطنی

پس از فاجعه تروریستی در نیوزیلند و سکوت اغلب سلبریتی‌های ایرانی در مواجهه با این فاجعه انسانی، یک بار دیگر بحث استانداردهای دوگانه سلبریتی‌های وطنی مطرح شده است.
راه حل سلبریتی حامی روحانی برای تماس‌های اعتراضی

حاکمان بد و دزدان خوب!

«منیژه حکمت» به جای پذیرش مسئولیت خود در قبال وضع موجود، به تعریف و تمجید از رفتارهای هنجارشکنانه روی آورده است.
چرا باید به سال ۹۸ امیدوار بود؟

از پیگیری لایحه نظام بانکی تا افزایش حقوق در مسیر صحیح!

 یکی از محورهای کلیدی بیانات مقام معظم رهبری در صحن رضوی مربوط به سخنان ابتدایی ایشان در خصوص اینکه سال ۹۸ سال بهره مندی از فرصت ها و گشایش هاست.
برشی از خاطرات رهبرانقلاب؛

ماجرای مجلس شبانه روحانیون در اطراف مشهد!

 این شایعه میان مردم رواج داشت که گروهی از روحانیون در اطراف مشهد، مجلس شبانه ای برپا کرده‌اند و در سماور، عرق ریخته‌اند و...

ماجرای درگیری اندیمشک و دزفول چه بود؟

 اختلاف قدیمی این دو شهرستان به مسئله مرزبندی و تقسیمات کشوری دزفول و اندیمشک برمی‌گردد و بارها بر سر این موضوع درگیری‌هایی بین دو شهر رخ داده است.