سیاسی

جنگی که کرونا در غرب به راه انداخت

نوع واکنش کشورها و شهروندان در قبال ویروس کرونا، نشان می‌دهد که برخلاف تبلیغات برخی سلبریتی‌های غربزده، این کشورها به مراتب عقب‌تر از ایران هستند.

رهبر انقلاب: ملت ایران در آزمون «کرونا» خوب درخشید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه امروز بی عدالتی در دنیا از علم تغذیه می کند یعنی علم پیشرفته در خدمت بی عدالتی و سلطه بر ملت‌ها است، تاکید کردند: ماموریت بزرگ حضرت بقیه الله الاعظم(عج) قسط و عدل است.

تفسیر جدید رهبر انقلاب از حدیث «اِنْتِظارُ الْفَرَجِ عِبادَةٌ»

 مقام معظم رهبری فرمودند: انتظار به معنای مترصّد ‌بودن است. در ادبیات نظامی یک‌ چیزی داریم به نام «آماده‌‌باش»؛ انسان مؤمن و منتظر، آن‌ کسی است که در حال «آماده‌‌باش» است.

کمک بلاعوض کرونایی دولت دوربین مخفی است؟!

یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر درباره کمک بلاعوض کرونایی دولت با سود ۱۲ درصد نوشت:

نبرد علیه «کرونا» نبردی انسانی است

 دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانش با تمجید از شخصیت شهید «محمدباقر صدر» گفت: عظیم‌ترین ویژگی شهید سید محمدباقر صدر همان اخلاص ایشان نسبت به امت بود و همه زندگی ایشان برای رضای خداوند بود.‎
رئیس قوه قضائیه:

گسترش عدل راهبرد فعالانه دستگاه قضاست

 آیت‌الله رییسی در جلسه شورای روسای کل دادگستری و دادستان‌های مراکز استان‌های سراسر کشور تاکید کرد: ارتقاء کرامت مردم در دستگاه قضایی، مبارزه با فساد و تلاش برای رفع موانع تولید سه اولویت دستگاه قضادرسال ۹۹ خواهد بود.

جهش تولید یک شعار ضدکرونایی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند تا هم مسئولین دولتی و هم عموم ظرفیت‌های نیروی انسانی کشور در جهت تقویت حداکثری تولید نقش‌آفرینی کنند.

آیین نامه تعرفه حق‌الوکاله، حق‌المشاوره و هزينه سفر وکلای دادگستری

از سوی آیت الله رییسی رئیس قوه قضاییه آیین نامه "تعرفه حق‌الوکاله، حق‌المشاوره و هزينه سفر وکلای دادگستری" و بخشنامه "حفظ شأن و اعتبار شهادت شهود در نظام قضایی" ابلاغ شد.

احتمالا تست کرونا ۵۰ نماینده مثبت باشد

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: طی دیروز و امروز از نمایندگان تست کرونا گرفته شده و ممکن است تست ۵۰ نفر آنها مثبت بوده و دیگر فردا جلسه علنی برگزار نشود.

هدف حملات رسانه‌ای اصلاحات به چین چیست؟

عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره حملات رسانه‌ای برخی از اصلاح طلبان به چین نوشت: