سیاسی

امام خامنه‌ای: دوره‌ ۴۰ روزه‌ پس از عاشورا اوج مجاهدت برای تبیین و افشای حقایق بود

 رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه دوره‌ی ۴۰ روزه‌ی پس از عاشورا اوج مجاهدت برای تبیین و افشای حقایق بود، فرمودند: شما دانشجویان عزیز که میوه دل ملت و امید واقعی کشور هستید با اهمیت دادن به مسئله تبیین حقایق، اطراف خود را روشن و ابهام‌زدایی کنید.

آیت‌الله رئیسی: بخش خصوصی ایران آماده انتقال تجربیات به بلاروس هستند

 رئیس جمهور گفت: روابط ایران و بلاروس نیازمند پیشرفت در همه زمینه ها از جمله اقتصادی و تجاری است که سفیران دو کشور می‌توانند نقش مهمی در این مسیر ایفا کنند

وقتی یک زمانه یتیم می‌شود

مهدی محمدی، تحلیلگر مسائل سیاسی در توییتر نوشت: ‏در زمانه ما که روزگار غفلت است و حقیقت اغلب پوشیده و در محاق؛ وجود مردانی که من وراء حجاب به رازهای در پرده دسترسی دارند سرمایه ای سخت گرانبهاست. علامه حسن زاده بحق از سرآمدان این مردان بود که به جوار حق شتافت. گاهی هست که یک زمانه یتیم می شود. ...

اعلام زمان و مکان تشییع پیکر علامه حسن‌زاده آملی

ستاد ارتحال علامه حسن زاده آملی زمان و مکان تشییع پیکر این عالم جلیل القدر را اعلام کرد.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت عالم ربانی آیت‌الله حسن‌زاده آملی

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربّانی و سالک توحیدی آیت‌الله آقای حسن‌زاده آملی را تسلیت گفتند.

وزیر کشور: مردم در رفاه خود مشکلاتی دارند

وزیر کشور گفت: دولت آیت‌الله رئیسی برای حل مشکلات و کاستی‌‏های موجود جامعه و مردم مصمم است آنها را حل و برطرف کند.

تسلیت رهبر معظم انقلاب به خانواده "علی لندی" قهرمان نوجوان ایذه‌ای

 در تماسی از دفتر رهبر انقلاب اسلامی با خانواده علی لندی نوجوان غیور ایذه‌ای، مراتب تسلیت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ابلاغ و با این خانواده داغدیده همدردی شد.

رئیس‌جمهور: هیچ‌کس نباید به‌خاطر فقر از آموزش و تحصیل بازماند

 رئیس‌جمهور گفت: تا ۴ روز آینده ۷۰درصد جمعیت واکسینه می‌شوند لذا از آموزش و پرورش درخواست دارم که با رعایت اصول بهداشتی به‌سمت آموزش حضوری پیش رویم.

امیرعبداللهیان: اقدام عملی سازنده‌ای از بایدن مشاهده نشده است

 وزیر امور خارجه کشورمان با اعلام اینکه تاکنون هیچ اقدام عملی سازنده‌ای از رئیس‌جمهور آمریکا در ارتباط با برجام مشاهده نشده است، تأکید کرد برای دولت جدید ایران اقدامات عملی بیش از حرف و کلمات اهمیت دارد.

ایستادگی در نبرد نابرابر

جنگ خلیج ‌فارس اگرچه در ژانویه ۱۹۹۱ با هدف بیرون راندن ارتش بعث صدام از کویت صورت گرفت اما یکی از اولین و مهم‌ترین اهداف آمریکا در این جنگ بمباران تأسیسات «سعد۱۶» بود.