کد خبر: 9978
آیت‌الله صافی گلپایگانی :

رفع مشکلات محرومان نیازمند اهتمام ویژه مسئولان

آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار با استاندار قم خواستار اهتمام ویژه مسئولان به رفع مشکلات محرومان شد.
اتاق خبر 24

سید مهدی صادقی استاندار قم صبح امروز در سفر به مشهد مقدس و زیارت مرقد مطهر امام رضا(ع) با آیت‌الله صافی گلپایگانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی در این دیدار طی سخنانی با تأکید بر ضرورت تلاش مسئولان برای کسب رضای پروردگار اظهار داشت: باید به مسئولیت‌ها به‌عنوان امتحان الهی نگریسته شود.
وی با اشاره به مشکلات اقشار محروم جامعه در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصادی افزود: مسئولان باید اهتمام ویژه نسبت به رفع مشکلات محرومان داشته باشند.

این مرجع تقلید وجود بارگاه حضرت معصومه(س) و حوزه‌های علمیه را مایه خیر و برکت برای قم دانست و با بیان اینکه این شهر ام‌القرای جهان تشیع است، تصریح کرد: مسئولان باید خدمت در این شهر را توفیق الهی دانسته و در مسیر اعتلای جایگاه آن تلاش کنند.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز در این دیدار، خدمت در قم را توفیق الهی دانست و گفت: امیدوارم با پشتیبانی مراجع عظام تقلید بتوانم برای اعتلای قم قدم بردارم.

وی فرمایشات و رهنمودهای مراجع عظام تقلید و بزرگان حوزه را در همه زمینه‌ها راهگشا خواند و گفت: دولت در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های نظام اسلامی در چارچوب فرمایشات این بزرگان تلاش می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم