کد خبر: 9859

راه‌اندازی کلینیک سلامت جنسی در تهران

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال‌ ایران جزئیات راه‌اندازی جدیدترین کلینیک جنسی پایتخت را تشریح کرد.
اتاق خبر 24

 مسعود حبیبی رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال‌ ایران، درباره جزئیات راه‌اندازی جدیدترین کلینیک جنسی پایتخت، گفت: کلینیک سلامت جنسی در پلی‌کلینیک سلامت خانواده مجتمع دارویی درمانی هلال‌ ایران راه‌اندازی می‌شود تا در زمینه اختلال‌های جنسی کارهای تشخیصی و درمانی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: در این کلینیک متخصصانی از رشته‌های اورولوژی و نفرولوژی، زنان و مامایی، روان‌شناس و روان‌پزشک حضور خواهند داشت تا علاوه بر تشخیص و درمان، اقدامات آموزشی و افزایش مهارت و توانمندی زوجین جوان و جوانان را نیز انجام دهند.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال‌ ایران با اشاره به برگزاری جلسات کارگاهی و گروهی در کلینیک سلامت جنسی مجتمع هلال واقع در تهران‌پارس، خاطرنشان کرد: عمده خدمات این کلینیک تحت پوشش بیمه خواهد بود و در کل هفته از شنبه تا پنجشنبه پذیرای مراجعه‌کنندگان برای ارائه خدمات است.

حبیبی با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت برای گسترش کلینیک‌های سلامت جنسی، تصریح کرد: باید در این زمینه فرهنگ‌سازی مناسبی صورت پذیرد تا اختلال‌های جنسی باعث کاهش نشاط در جامعه جوان ایرانی نشود، زیرا این اختلال‌ها نیز به‌مانند دیگر بیماری‌ها یک نوع بیماری است و مسلماً عوارض خاص خودش را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم