کد خبر: 96755

اطلاع خرابی چراغ راهنمایی و رانندگی با شماره ۸۷۵۰۰

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران از شهروندان خواست در صورت مشاهده اختلال و یا خرابی چراغ های راهنمایی هوشمند، با شماره پنج رقمی ۸۷۵۰۰ تماس بگیرند.
اتاق خبر 24

ایلوش وزیری گفت: شهروندان در صورت مشاهده اختلال و یا خرابی چراغ‌های راهنمایی هوشمند، می‌توانند با شماره پنج رقمی ۸۷۵۰۰ تماس بگیرند و مشکل مورد نظر را اعلام کنند.

اطلاع خرابی چراغ راهنمایی و رانندگی با شماره ۸۷۵۰۰

همچنین شهروندان می‌توانند از طریق تماس با این شماره، از خدمات دیگری همچون مسیریابی، اطلاع از آخرین تغییرات ساعت و محدوده طرح ترافیک و طرح زوج یا فرد، وضعیت انسداد تونل های شهری، استعلام وضعیت ترافیک بزرگراه ها و برخی از اطلاعات مرتبط با معاینه فنی خودرو مطلع شوند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر در کلان شهر تهران ۴۹۳ تقاطع در ۴ محدوده عملیاتی (مرکز، شمال، غرب و جنوب) به سیستم هوشمند کنترل مرکزی مجهز هستند، شهروندان در صورت مشاهده اختلال و یا خرابی چراغ های راهنمایی هوشمند، می‌توانند با شماره پنج رقمی ۸۷۵۰۰ تماس بگیرند و با واردکردن کد چراغ راهنمایی مورد نظر، نوع مشکل را پس از شنیدن صدای بوق به صورت شفاهی بیان کرده و سپس کلید ستاره را فشار دهند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک تهران، وزیری با بیان اینکه چراغ های راهنمایی هوشمند هر یک دارای کد اختصاصی هستند که بر روی آن ها نصب شده است، گفت: اکیپ‌های رفع خرابی چراغ های راهنمایی، در اسرع وقت مراجعه نموده و نسبت به رفع خرابی اقدام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر