کد خبر: 95375
ارائه کمک های شهرداری به تاکسیران ها

احتمال افزایش نیافتن کرایه‌های تاکسی در سال 96

با توجه به مخالفت فرمانداری تهران با افزایش کرایه های تاکسی، این احتمال وجود دارد که در سال جاری شاهد افزایش نیافتن کرایه ها باشیم.
اتاق خبر 24

اسماعیل دوستی گفت: پس از ارسال لایحه افزایش کرایه ها از سوی شهرداری تهران به شورای شهر، بحث افزایش کرایه ها در سال 96 در دستور بررسی اعضای شورای شهر قرار گرفت.

وی افزود: اعضای شورا پیش از آغاز سال 96 مصوبه افزایش کرایه ها را به تصویب رسانده اما این مصوبه پس از ارسال به فرمانداری تهران با مخالفت همراه شد.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به افزایش 10 درصدی کرایه تاکسی تصریح کرد: در مصوبه شورای شهر، اعضا به افزایش 10 درصدی کرایه ها رای دادند اما این 10 درصد افزایش که بر مبنای افزایش نرخ تورم بود نیز با موافقت همراه نشد.

دوستی ادامه داد: مدیریت شهری و شورای شهر تهران به افزایش کرایه های تاکسی اصرار دارند زیرا معتقد هستیم معیشت رانندگان تاکسی نیز باید تامین شود.

وی با تاکید بر همراهی مدیریت شهری تهران با دولت خاطرنشان کرد: در صورتی که دولت درخواست افزایش نیافتن کرایه ها را ارائه کند، شهرداری به تنهایی قادر است کمک هایی را به قشر تاکسیران ارائه کرده و از افزایش یافتن کرایه ها جلوگیری کند.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.