کد خبر: 94187
حمایت آمریکا از گروهک تروریستی؛

اقدام خطرناک آمریکا/ ایران به واشنگتن هشدار داد

پیشتر و تنها چند روز مانده به شروع به کار ترامپ نیز، ده ها تن از مقامات ارشد سابق آمریکایی از وی خواسته بودند کانالی را برای ارتباط با سازمان مجاهدین خلق [گروهک تروریستی منافقین] ایجاد کند.
اتاق خبر 24

حمایت آشکار آمریکایی ها از گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون هزاران تن از مردم بیگناه ایران آلوده است، با هشدار جدی ایران همراه شد.
 
 
پایگاه روداو (rudaw) در گزارشی به این موضوع پرداخته و می نویسد: پس از اعلام حمایت آشکار مک کین از سازمان مجاهدین خلق، ایران به آمریکا درباره "هزینه ای که باید برای اشتباهاتش بپردازد" هشدار داد.
 
 
براساس این گزارش، "جان مک کین" سناتور آمریکایی در گردهمایی بزرگترین گروه مخالفان ایرانی موسوم به سازمان مجاهدین خلق شرکت کرد؛ همایشی که خواستار "تغییر حکومت" در ایران شده بود. پس از آن بود که ایران به آمریکا درباره پیامدهای این اشتباه هشدار داد.
 
 
روداو با اشاره به تمایل سیاستمداران آمریکایی برای تعامل با تروریست های منافقین نوشت: پیشتر و تنها چند روز مانده به شروع به کار ترامپ  در پست ریاست جمهوری نیز، ده ها تن از مقامات ارشد سابق آمریکایی از وی خواسته بودند کانالی را برای ارتباط با سازمان مجاهدین خلق ایجاد کند.
 
 
در این گزارش به اظهارات "بهرام قاسمی" سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اشاره شده که گفته آمریکا تاوان این خطای خود را خواهد پرداخت و به نقل از وی آمده است: این برخورد نشان داد که آمریکا از تجربیات گذشته خود درس نگرفته است.

منبع: جام نیوز

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.