کد خبر: 88141

رحمتی فدراسیون فوتبال را تهدید کرد

فدراسیون نشین های فوتبال کشورمان به تهدید کاپیتان استقلال واکنش نشان دادند.
اتاق خبر 24

مهدی رحمتی، دروازه‌بان استقلال، مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را تهدید کرده که بعد از بازی با التعاون در لیگ قهرمانان آسیا، علیه‌شان دست به افشاگری می‌زند.

 

البته سیدمهدی رحمتی قبلاً هم از این حرف‌ها زده بود. او یکی، دو بار قلعه‌نویی را در فصول اخیر تهدید به افشاگری کرد ولی در نهایت تصمیم گرفت سکوت کند. این بار هم رحمتی تهدید کرده که درباره کمیته انضباطی دست به افشاگری می‌زند. البته این موضوع از سوی حسن‌‌زاده رئیس کمیته انضباطی فعلاً بی‌پاسخ مانده. حسن‌‌زاده در گذشته رابطه خوب و گرمی با رحمتی داشت.

 

در ماجرای جنجالی انزلی که هواداران تیم میزبان با انتشار تصاویری خبر از حرکت غیراخلاقی رحمتی مقابل آنها دادند، حسن‌‌زاده به دفاع از گلر استقلال پرداخت. او حتی به خبرورزشی آمد تا از رحمتی دفاع کند و بگوید نباید محروم شود. همواره این بحث وجود داشت که کمیته انضباطی با رحمتی مهربان است ولی استقلالی‌ها این موضوع را رد می‌کردند.

 

حالا با اتفاقاتی که افتاده، به نظر می‌رسد رحمتی و حسن‌‌زاده به بن‌بست رسیده‌اند! از سویی منصوریان هم امسال دید مثبتی نسبت به کمیته انضباطی نداشته و هیچ بعید نیست این مسئله روی رحمتی هم اثرگذار بوده باشد. شنیده می‌شود پس از تهدیدهای رحمتی، بعضی از مسئولان فدراسیون به صورت تلفنی با افتخاری صحبت کرده و از او خواسته‌اند دروازه‌بان تیمش را آرام کند. به همین دلیل افتخاری هم با مسئولان تیم صحبت کرده و گفته است با رحمتی در این باره حتماً حرف بزنند تا آرام شود و بعد از بازی التعاون حرفی به زبان نیاورد.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

منبع: جام نیوز