کد خبر: 86901
در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه

افشاگری جنتی از برنامه مخالفان دولت

وزیر سابق ارشاد به بیان «3 برنامه مخالفان دولت برای از صحنه خارج کردن روحانی» پرداخت.
اتاق خبر 24

وزیر سابق ارشاد در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه به بیان «3 برنامه مخالفان دولت برای از صحنه خارج کردن روحانی»پرداخت.

علی جنتی درخصوص سیاست اول گفت: مخالفان دولت ابتدا سیاست خسته کردن روحانی و دولت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکردهای دولت منتشر نکردند.

وی در عین حال افزود: سیاست خسته کردن روحانی و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات شکست خورده و روحانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان دولت گفت: سیاست دوم مخالفان دولت تک دوره ای شدن روحانی و دمیدن در این فکر از طریق رسانه هاست، آنها همزمان تلاش کردند با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رئیس‌جمهور با رهبری بکوبند که با حمایت‌های رهبری در برهه‌های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات دولت این سیاست تخریبی هم به شکست انجامید.

وزیر سابق ارشاد تصریح کرد : این روزها مخالفان دولت و روحانی سیاست کاهش آرا و یا رای نیاوردن روحانی را در دستور کار قرار داده اند و مذبوحانه دنبال این پروژه هستند، بنابراین ما هم باید تلاش کنیم با اعتماد آفرینی و معرفی کارهای دولت ، رئیس جمهوری که تجربه های ارزشمندی به دست آورده است با رای بالا مجدد انتخاب شده و این سیاست مخالفان عقلانیت و اعتدال هم به شکست بینجامد.

 

منبع: خراسان