کد خبر: 81503
جانشین سازمان اطلاعات سپاه خبر داد؛

خبرهای مهمی از برخورد با باندهای متخلف و بزرگ اقتصادی در راه است

در روزهای آتی خبرهای مهمی از برخورد با باندهای متخلف و بزرگ اقتصادی و شبکه های نفوذی مرتبط با سرویس های بیگانه به اطلاع مردم خواهد رسید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

جانشین سازمان اطلاعات سپاه سردار حسین نجات گفت: در روزهای آتی خبرهای مهمی از برخورد با باندهای متخلف و بزرگ اقتصادی و شبکه های نفوذی مرتبط با سرویس های بیگانه به اطلاع مردم خواهد رسید.

نجات می افزاید: برخوردهای اخیر صورت گرفته با شبکه‌های فساد اقتصادی و برخی عناصر جاسوسی در حوزه فرهنگی و اجتماعی موجب به خطر افتادن و تقلای مفسدان و جاسوسان و فضاسازی رسانه‌های مرتبط با آنها علیه این سازمان شده است.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه درباره انتشار شایعاتی در خصوص دخالت بعضی از اعضای این سازمان در مفاسد اقتصادی و دستگیری آنها، این موضوع را کذب و دروغ سازی برخی رسانه های وابسته به دشمن دانست و افزود: دروغ پردازی چند رسانه معلوم الحال طی چند روز اخیر، تلاشی از سوی عناصر مرتبط با متهمان دستگیر شده برای جلوگیری از روند رسیدگی قضایی است.

بر همین اساس شایعات منتشره در شبکه های اجتماعی حاکی است این مفسد اقتصادی دستگیر شده از دوستان نزدیک یکی از چهره های مشهور است، که پیش از این بازداشت در مورد فعالیت های اقتصادی وی تذکر و هشدارهایی به دولت از سوی تعدای از نمایندگان داده شده بود.