کد خبر: 79972

انفجار انبار منزل مسکونی در تهران با یک کشته+عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با اعلام حادثه انفجار به سامانه 125، نیروهای آتش نشانی کمتر از 2 دقیقه و 20 ثانیه خود را به محل حادثه رساندند.
اتاق خبر 24
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت 09:34 حادثه انفجار در خیابان منصور شرقی بعد از اتابک به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای ایستگاه 113 به محل اعزام می‌شوند.
 
 
انفجار انبار منزل مسکونی در تهران با یک کشته+عکس
 
به گفته ملکی، انفجار در انبار 10 متری مملو از لوازم منزل مسکونی حدودا 50 متری اتفاق افتاد که بر اثر شدت انفجار تمامی درب، سقف، شیشه ها و بخشی از انبار ویران شد.
 
وی تصریح کرد: با استقرار کمتر از 2 دقیقه و بیست ثانیه‌ای آتش نشانان در محل، مشاهده می‌شود که این انفجار منجر به آتش سوزی شده و تمامی لوازم به اطراف پراکنده شده است.
 
ملکی بیان کرد: با خاموش کردن حریق، علی رغم اینکه هیچ یک از همسایه ها حضور فرد را در انبار گزارش نداده بودند، اما آتش نشانان پس از اطفا، در حین جستجو با پیکر مردی 60 ساله که زیر لوازم مدفون شده بود، رو به رو شدند.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با خارج کردن و تحویل مرد 60 ساله به عوامل اورژانس، مشخص می شود که وی جان خود را در همان لحظات اولیه از دست داده است.
 
ملکی افزود: با حضور کارشناسان آتش نشانی و بررسی های انجام شده، علت وقوع حادثه نشت گاز از کپسول 11 کیلویی داخل انبار بود که با روشن شدن چراغ، با ایجاد جرقه، منجر به انفجار و در نهایت آتش سوزی می شود.
 

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

 
منبع: باشگاه خبرنگاران