کد خبر: 78752

از داعش آمریکایی تا حماسه نهم دی ماه

به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

 

داعشِ 160 سال پیش ایالات متحده + تصاویر

 

كوكلوكس

 

کوکلوکس کلان‌ها مذهبی بودند و با اعتقاد دست به خونریزی میزدند،مراسم خاصی داشتند، رنگ خاصی را انتخاب کرده بودند. پوشش یکسان و واحد داشتند، رگه های سری و مخفی در میان خود داشتند، از جانب سرمایه داران حمایت مالی میشدند که در پشت پرده به اهداف کثیف خود برسند.

 

 

مکاشفه در باب رسوایی یک منافق

 

شبنم مددزاده

 

زمستان سال 86 بعضی از دانشجویان برای اعتراض به شرایط خوابگاه خود در دانشگاه تربیت معلم تحصنی ترتیب دادند که با جریان سازی انجمن منحله 49 و رسانه های معاند، این تحصن دانشجویی و خوابگاهی با اهداف سیاسی و پروپاگانداهای مرسوم در سرانه های آن ور آبی، معرفی شد؛ فردی به نام شنبم مددزاده که از اعضای انجمن 49 نیز بود، اقدام به ارسال تصاویر این تحصن برای رسانه های بیگانه می کرد.

 

 

تبارشناسی وطن فروشانی که دست به دامان ترامپ شدند

 

نامه به ترامپ

 

محتوای نامه ی مضحکی برای رئیس جمهور تندرو آمریکا ارسال شده است چیزی جز دشمنی با ایران، ایرانی و اسلام نیست. چطور ممکن است تحریم و فشار را برای یک کشور آرزو داشته باشیم و خیر خواه مردم آن سرزمین باشیم؟

 

 

مدرسه ایستادگی...

 

فینال پوستر

 

حماسه 9 دی، یادآور اقدام خود جوش مردم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی، مقابله با هنجار شکنی، قانون شکنی و باز گرداندن کشور به شرایط ثبات بود.

 

 

 

...همچنان در مسیر تحقق عدل الهی

 

پوستر 9دی

 

پاسداری از قانون و صیانت از حقوق ملت، مسیری است که از روز اول تا امروز و پس از گذر ار پیچ و تاپهای تند و تیز وقایعی چون فتنه همچنان مشی اصی قوه قضاییه است و به تبع همین حقانیت و حق ستانی آماج اقسام هجمه های مختلف قرار داشته و دارد

 

 

تورقی بر نمایش شرف و غیرت یک ملت ، در میدان بصیرت نهم دی

 

پوستر نهم دیماه

 

امروز سالگرد یکی از بزرگترین نمودهای بصیرت اجتماعی ملت همیشه سربلند ایران است. مردمی که عرصه را شناختند و در مقابله با فتنه سلاح بصیرت را مسلح کردند و دشمن را از پا درآوردند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.