کد خبر: 77822

مکاشفه در باب رسوایی یک منافق

زمستان سال 86 بعضی از دانشجویان برای اعتراض به شرایط خوابگاه خود در دانشگاه تربیت معلم تحصنی ترتیب دادند که با جریان سازی انجمن منحله 49 و رسانه های معاند، این تحصن دانشجویی و خوابگاهی با اهداف سیاسی و پروپاگانداهای مرسوم در سرانه های آن ور آبی، معرفی شد؛ فردی به نام شنبم مددزاده که از اعضای انجمن 49 نیز بود، اقدام به ارسال تصاویر این تحصن برای رسانه های بیگانه می کرد.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

اغتشاش بعدی در خرداد ماه سال 87 رخ داد که دانشجونماهایی که به بهانه اعتراض به وعده غذایی "ماکارونی" دانشگاه دست به آشوب زدند! جمعیت آنها در ابتدا حدود 20 نفر بود اما به تدریج با فعالیت های شبنم مددزاده و انجمنش توانست تعداد تحصن کنندگان را افزایش دهد و آنرا به عنوان تحصن اسپاگتی معرفی سازد. اعتراض آنها از ماکارونی طبق رنامه ریزی قبلی به حقوق بشر ! و شعار علیه حجاب و ... تبدیل گردید! مددزاده هم از شویی که به راه انداخته بود نهایت استفاده را میبرد و تصاویر و اخبار به روز و لحظه ای را به رسانه های معاند مخابره می کرد.

کار به اعتصاب غذای یک هفته ای تعدادی از متحصنین کشید و این موجب شد که این اغتشاش کم کم به سایر دانشگاه ها نیز تسری یافته و جو نا مناسبی را در کشور ایجاد نماید.
آنچه که مهم بود بیانیه ها و شب نامه های این تحصن از سوی افرادی خارج از دانشگاه و غالبا گروهک های منافقین و پژاک از کانال شبنم مددزاده و ناصح فریدی به دانشگاه مخابره و در دانشگاه توزیع می شد.
در ادامه نا آرامی ها در دانشگاه تربیت معلم توهین های گسترده ای به مقدسات دین اسلام شد؛ مصاحبه های گسترده شبنم مددزاده با صدای آمریکا و بی بی سی، این رسانه های معاند را دایه عزیز تر از مادر نشان می داد.
 
در این گیر و دار گزارشات لحظه ای و بروز تلویزیون منافقین از اغتشاش بسیار به چشم می آمد، مددزاده به کمک لپ تاپ شخصی اش ویدئو و تصا ویری از آخرین اتفاقات تهیه و برای آنها ارسال می کرد.

رسوایی شبنم؛ اشک تمساح برای عضو رسمی سازمان منافقین + فیلم

با شروع سال تحصیلی جدید از ابتدای مهر سال 87 و منحل شدن انجمن 49 در دانشگاه تربیت معلم، فعالیت های زیرزمینی این انجمن با محوریت شبنم مددزاده و چند تن دیگر آغاز شد و نتایج آن شب نامه ها و بیانیه هایی بود که در دانشگاه توزیع می شد.

بیانیه هایی با محوریت دروغین نبود آزادی بیان، عدم لزوم رعایت حجاب!! ، تشکیل دفتر مارکسیت ها در دانشگاه، اجازه فعالیت به سوسیالیست ها، نبود دفتر فمنیست در دانشگاه و ... که روزانه صدها بیانیه که از سوی منافقین نوشته شده بودند از کانال شبنم مددزاده در دانشگاه توزیع می شد.

shabnammadadzadeh6.jpg

مددزاده روز 30 بهمن به بهانه جمع آوری امضا جهت تغییر برنامه غذایی دانشگاه توطئه ای را در ذهن می پروراند به گونه ای که میخواست با تغییر در متن نامه، آن را برای بان کی مون ارسال کند! قرار بود این امضا ها زیر طوماری باشد که در آن دانشجویان تربیت معلم کرج از رئیس سازمان ملل درخواست نمایند تا گروهک منافقین را از لیست گروه های تروریستی حذف کند، اما با هوشیاری مسئولین این نقشه  کثیف ضد ایرانی مددزاده  در نطفه شکست خورد.

یکم اسفند ماه سال ۱۳۸۷ در نهایت وی به همراه بردارش به اتهام ارتباط با سازمان منافقین بازداشت و روانه زندان اوین گردید.

ناصح فریدی، دانشجوی دستگیر شده در اغتشاشات تهران و جاسوس سازمان منافقین در جریان بازجویی اعتراف صریح به ارتباط سازمانی با دانشجوی دستگیر شده، شبنم مدد‌زاده، نمود و اخبار و اطلاعات دانشگاه تربیت معلم را توسط عکس‌، فیلم و . . . از طریق حضور وی در دانشگاه به شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه‌، رادیو فردا و سایت‌های منافقین و معاند نظام، و شبکه‌ی آزادی ارسال می‌کرده است.

farzad-madadzade.jpg

سه روز بعد از دستگیری مددزاده، اولین واکنش به دستگیری وی، بیانیه‌ی کمیسیون زنان دفتر تحکیم وحدت بود که علاوه بر محکوم نمودن دستگیری ! مددزاده به عنوان « دبیر سیاسی انجمن اسلامی تربیت معلم، و عضو هیأت رئیسه‌ی شورای تحکیم تهران » معرفی شده است .
با دستگیری مددزاده بسیاری از رسانه های بیگانه و متصل به منافقین شروع به انتشار اخبار سیستماتیک نادرست و مطرح ساختن اتهاماتی علیه نظام جمهوری اسلامی کردند و مدعی بودند که مددزاده صرفا یک فعال حقوق بشر است ! و به همین خاطر نیز دستگیر شده!

13 اسفند همان سال علی‌رضا جمشیدی سخنگوی قوه‌ی قضائیه در نشستی مطبوعاتی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران، صراحتا اتهام مددزاده را همکاری با سازمان منافقین مطابق با مستندات و اعترافات اعلام کرد.

اما جالب است بدانید این اولین باری نبود که وی بخاطر همکاری با منافقین و ارتباط با آنان بازداشت میشد، بلکه مددزاده پس از پایان دوره پیش دانشگاهی هنگامی که قصد داشت کشور را به مقصد پادگان اشرف ترک کند، در مرزهای غربی کشور دستگیر، و پس از طی مراحل قانونی، و اخذ تعهد، آزاد شده است.
شبنم اولین عضو خانواده اش نبود که ساز پیوستن به منافقین را کوک کرد، پیش از اون خواهرانش مهدیه و عالم و برادرانش با نام های علی اکبر و فرشید عضو این سازمان بوده و در جریان درگیری های پادگان اشرف نیز کشته شدند. همچنین پسر عموی ممدزاده نیز به خاطر ارتباط با منافقین محکوم به 10 سال حبس در زندان رجایی شهر گردیده است. از طرفی صالح کهندل داماد خانواده مددرازده نیز به همین اتهام در زندان به سر می برد.

20167916418576196201.jpg
پازل یورش ضد انقلاب به سیستم قضایی و امنیتی کشور در حال تکمیل است ، محمد اولیایی‌فرد که به‌عنوان وکیل شبنم مددزاده معرفی شده است، در گفت‌وگو با رادیو فردا، درباره‌ی آخرین وضعیت پرونده‌ی موکلش در پاسخ به سؤال " اتهام محاربه به چه دلیل به خانم شبنم مددزاده نسبت داده شده است؟ " اظهارات جالبی را مطرح می‌کند: یکی از بستگان خانم مددزاده که در خارج از کشور به‌سر می‌برند، بچه‌ی کوچک خود را نزد خانم شبنم مددزاده گذاشته بوده، و خانم مددزاده و آقای فرزاد مددزاده از این بچه نگهداری می‌کرده‌اند! والدین بچه نتوانسته‌اند او را با خودشان ببرند. طبیعی بوده است که آنها برای جویا شدن از حال کودک‌شان ،‌از خارج کشور زنگ بزنند، و پیگیر وضعیت کودک‌شان باشند که نزد این افراد نگهداری می‌شده.

متأسفانه این ارتباط را که یک ارتباط کاملاً خانوادگی بوده ،‌ به‌عنوان ارتباط با بیگانگان نسبت داده، و اتهام محاربه زده‌اند !! من در دفاعیاتم به‌طور واضح و مشخص نوشتم که هر انسانی بود، به‌هر حال این مسأله برایش پیش می‌آمد‌، حتی اگر ریاست دادگاه هم بود. بنابراین اصلاً بحث محاربه نیست. ضمن این‌که محاربه در قالب ماده‌ی 186 قانون مجازات اسلامی نمی‌گنجد!

به‌نظر می‌رسد این اظهارات اولیائی‌فرد اشاره به دو نفر از منافقین به‌نام‌های " نقاش‌کار " و " سهیلی " در کشور نروژ باشد. که این افراد قصد داشتند از طریق دبیر سابق انجمن منحل شده‌ی 49 ( که در زمان تحصن و اغتشاش خرداد ماه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بود ) با مددزاده ارتباط برقرار کنند.

9668madadzadeh_ha_pa.jpg

در حالی که رسانه های خارجی با جوسازی سعی در بی گناه جلوه دادن مددزاده داشتند اما سازمان منافقین با انتشار بیانیه‌ای که روی خبرنامه‌ی امیرکبیر قرار گرفت، با بیان این‌که از اعضای این سازمان در تهران دستگیر شده است، دستگیری وی را محکوم نمود. هرچند این بیانیه به سرعت از خبرنامه پاک شد!

در این میان پیوند سیاسی برخی اصلاح طلبان و حامیانشان با شبنم مددزاده به مرور آشکار می شود؛ ارتباطی که در حین بازداشت مددزاده و حتی پس از پایان محکومیت 5 ساله وی در سال 92 به خوبی مصرح می شود.

در زمان بازداشت مددزاده در زندان، مهسا امرآبادی روزنامه نگار اصلاح طلب و همسر مسعود باستانی نیز با وی و چند زندانی دیگر هم بند می شود؛ امرآبادی پس از آزادی در نامه ای به دفاع از مددزاده و البته هم بند های بهایی خود پرداخته و مددزاده را به صبر و استقامت بیشتر در برابر جمهوری اسلامی دعوت می کند.

1117.jpg
مددزاده پس از 5 سال محکومیت در بهمن ماه سال 1392 از زندان آزاد گردید. پس از آزادی مددزاده از زندان تعدادی از چهره های اصلاح طلب به همراه برخی زندانیان بهایی و خانواده اعضای سازمان منافقین به دیدار وی می روند؛ ژیلا بنی یعقوب فعال فمنیست، مهدیه گلرو (از اعضای سازمان)، ژیلا کرم زاده مکوندی فعال فمنیست، نازیلا دشتی از خانواده اعضای منافقین، عالیه اقدم دوست فعال فمنیست و... از جمله افرادی بودند که به دیدار مددزاده رفتند.

0ea3bc81-4d64-4cd9-9ead-8040c783369a.jpg

اما در نهایت، سکانس رسوایی برادر و خواهر مددزاده فرا میرسد و مهر تایید بر تمامی اتهاماتشان زده می شود. یک سال پس از آزادی، فرزاد در پاریس حضور می یابد. پاریسی که میزبان برگزاری یکی از نشست های مشترک منافقین و تعدادی از سران کشورهای عربی و غربی است. حالا فرزاد به عنوان سخنران پشت تریبون قرار میگیرد و عضویت خود در گروهک رجوی را رسمی میکند! اینبار رسانه هایی که مدعی بودند که این برادر و خواهر صرفا فعال دانشجویی و حقوق بشر هستند سیاست سکوت را پیش میگیرند.

مدتی بعد، شبنم به همراه فردی به نام آرش محمدی به شهر وان ترکیه می گریزد. شبنم که پیش از این درتهران نیز با فردی اهل کرمانشاه به نام بهروز ارتباط نامشروع داشت مدتی را با پارتنر جدیدش بدون هیچ نسبتی روزها را در ترکیه و در یک خانه می گذراند.

در۶آذر ماه سال جاری، ازطریق رسانه های باند رجوی وهم رسانه های داخلی اعلام شد که این دونفر ، درجلسه ی حقوق بشری (!) مریم رجوی- کسی که نه تنها اعتقادی بر آن ندارد بلکه بر ضد آنست- شرکت نموده و شبنم بعنوان یک فعال حقوق بشری و آرش محمدی سخنانی ایراد کرده اند.

cymzbhgw8aazxk_.jpg

اودراین سخنرانی کوتاهش که با یونیفورم سازمان رجوی ملبس شده بود، به مریم رجوی قول داد تا آخرین قطره خون برای سازمان مبارزه خواهد کرد!

حالا دیگر شبنم ضربه ای جبران نشدنی به حامیانش در دوران زندان که او را مبری از همکاری با منافقین می دانستند وارد ساخته که به راحتی قابل فراموشی نیست. فردی که با هوشیاری عوامل قضایی و اطلاعاتی نظام به اتهام همکاری با منافقین بازداشت شد، پس از آزادی رسما لباس فرم آنها را پوشید و در شوی تبلیغاتی شان سخنرانی کرد...


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.