کد خبر: 76044

دستگیری آدم‌ ربا در چابهار

فرمانده انتظامی چابهار از آزادی کودک ربوده شده و دستگیری آدم ربا در عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.
اتاق خبر 24

محمد نوربخش اظهار داشت: در پی شکایت فردی مبنی بر ربایش کودک هفت ساله‌اش در یکی از خیابان‌های شهرستان چابهار و با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی بررسی موضوع را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی چابهار افزود: با توجه به اقدامات انجام شده و اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، مأموران سر نخ‌هایی از محل اختفاء گروگان‌گیران به دست آورند.

نوربخش با اشاره به اینکه آدم ربایان برای آزادی کودک ربوده شده از خانواده وی درخواست 500 میلیون تومان وجه نقد کرده بودند، گفت: کارآگاهان پلیس پس از شناسایی محل اختفای متهم در یکی از محلات چابهار بلافاصله به محل اعزام شده و پس از تحت کنترل قرار دادن منطقه، گروگانگیر را دستگیر و کودک ربوده شده را نیز آزاد کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی پلیس، به ربایش کودک با همکاری یک نفر دیگر با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید به دلیل اخاذی اعتراف کرد و تلاش‌های پلیس برای دستگیری متهم دیگر همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی چابهار خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم افراد سابقه دار و مخلان نظم و امنیت اجازه نخواهد داد؛ این افراد سودجو خللی به امنیت پایدار منطقه وارد کنند و برخورد پلیس با این افراد قاطع خواهد بود.

 

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری فارس