کد خبر: 74576

رونمایی هوآوی از گوشی رده بالای GR5

هوآوی گوشی هوشمند پیشرفته GR5 را که مجهز به دوربین دوگانه است، برای سال ۲۰۱۷ معرفی کرد.
اتاق خبر 24

این گوشی هوشمند که دارای طراحی فوق العاده و لبه های شگفت انگیز است، در یک مراسم بزرگ در هتل رادیسون، داکا در پنجشنبه رونمایی شد. بازیکن کریکت شکیب الحسن و مدیر تجاری هوآوی در بنگلادش اینگمار وانگ، رسما در مراسمی رسمی این گوشی هوشمند جدید را معرفی کردند.

اینگمار وانگ در مورد این دستگاه گفت: “هوآوی GR5 2017 دستگاه فوق العاده ای است و برای کاربرانی که به دنبال گوشی های هوشمند رده بالا، گران قیمت و قدرتمند هستند، بهره وری، سرگرمی و تجربه عکاسی عالی را ارائه می دهد.”

او گفت که این دستگاه دارای ویژگی های گوشی های هوشمند رده بالا می باشد و هوآوی قیمت آن را در سطح معقولی نگه داشته است. علاوه بر این وانگ گفته که پتانسیل های بالای این گوشی مشتریان را علاقه مند به خرید آن می کند.

رونمایی هوآوی از گوشی رده بالای GR5

وانگ گفت که هدف اصلی ما با این گوشی بازار بنگلادش است، که یک بازار بسیار مهم برای هوآوی به شما می آید.

پیش خرید GR5 2017 از تاریخ ۱ دسامبر آغاز خواهد شد و تا ۱۵ دسامبر ادامه خواهد داشت. در طی این پیش خرید، مشتریان نیز هدایای جذابی مانند کوله پشتی تجاری، ابزار سلفی و کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی دریافت خواهند کرد. هم چنین شش ماه خدمات پس از فروش برای این گوشی در نظر گرفته شده است.

هوآوی در خصوص این گوشی گفته است که GR5 2017 یک اسمارت فون شیک و قدرتمند با یک دوربین هوشمند فوق العاده کارآمد می باشد که نسبت به قیمتی که دارد بسیار ارزشمند است. این گوشی ویژگی ها و قابلیت های رقابتی با گوشی های رده بالا و گران قیمت موجود در بازار را دارد.

طبق ادعای هوآوی GR5 2017 عملکرد سریع و عمر باتری استثنایی دارد و برای اولین بار به هر کسی این امکان را می دهد که کار با یک دوربین دوگانه را تجربه کند.

منبع:کلیک