کد خبر: 72060
اربعین 95

عراق مرز مهران را بست/ جاده مهران - ایلام یک طرفه شد

از بامداد امروز پنجشنبه 27 آبان کشور عراق مرزبین المللی مهران رابه روی زائرین اربعین کاملا بسته است.
اتاق خبر 24
دبیر قرارگاه اربعین استان ایلام گفت: ازبامداد امروز پنجشنبه 27 آبان کشور عراق مرزبین المللی مهران رابه روی زائرین اربعین کاملا بسته است و هرگونه تردد به کشورعراق ازمرز مهران غیرممکن شده است.
 
 سرهنگ«جلال میرزابیگی» اظهار کرد: ازبامداد امروز پنجشنبه 27 آبان کشور عراق مرزبین المللی مهران رابه روی زائرین اربعین کاملا بسته است و هرگونه تردد به کشورعراق ازمرز مهران غیرممکن شده است.
 
وی با بیان اینکه مرز مهران از طرف کشور عراق بسته شده است و ایران آمادگی برای خروج زائران اربعین دارد، افزود: بلافاصله و پس از اعلام کشورمقابل تمام تدابیر لازم برای تخلیه زایرین ازشهرمهران آغاز شده است.
 
میرزابیگی ادامه داد: بر این اساس و به منظور ایجاد تردد آسان برای بازگشت زائرین محدودیتهای ترافیکی اعمال و ازورود خودروهای  حامل زائران به استان ایلام جلوگیری می‌شود.
 
دبیر قرارگاه اربعین استان ایلام تصریح کرد: دراین رابطه ازهم وطنان عزیز  وزائرین درخواست داریم مسیر خوزستان ومرزشلمچه وچزابه را برای تردد انتخاب کنند.
 
وی اضافه کرد: دراین رابطه و باتوجه به ترافیک سنگین درمحورهای استان و اغاز مراجعت زوار از عراق از همه هم استانیها در استان ایلام میخواهیم ازتردد غیرضرورری درمسیر خودداری وراه را برای تردد زائرین باز بگذارند.
 
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام نیز از یک طرفه شدن جاده ارتباطی مهران به سمت ایلام بدلیل آغاز موج بازگشت زائران از عتبات عالیات خبر داد و گفت: رانندگان باید برای رسیدن به مهران از جاده ایلام - ملکشاهی - مهران تردد کنند.
منبع: خبرگزاری ایسنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.