کد خبر: 69977

"تهمت"، "مجلس"، "برجام"، "شهرزاد" و روز فتح لانه ی جاسوس

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.  
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

همه چیز پیرامون این سه تن...

 

این سه نفر

 

اتفاقی که در هیئت دولت روحانی در حال افتادن است شاید اتفاق خیلی خوشایندی نباشد. با مطالعه پیش رو معلوم میشود که احتمالا روحانی قصد دارد شانس دوباره خودش را در مجلسی که تصور میکند از هم فکرانش پر شده است امتحان کند. این حرکت چه معنایی به جز به اصطلاح نمایش قدرت وتلاشی برای کم اعتبار نشان دادن مجلس پیشین میدهد؟

 

 

واکاوی ماجرای تیری که شخص را نشانه نرفته است

 

نشانه

 

پرچمداری رسانه‌های آمريكا و انگليس در اين ماجرا ترديدی باقي نمی ‌گذارد که دست هایی پشت پرده ی خبر بی اخلاقی در خلال فعالیت قرآنی وجود دارد که هدفش فراتر از تخریب یک نفر است. نوک پیکان تخریب سمت اصل قرآن و اسلام رفته است و دیگر از یک قاری یا معلم قرآن بالاتر رفته است.

 

 

حسابرسی خوش قول ها و بد قول ها

 

برجام

 

 

دیروز گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روند اجرای برجام توسط سید حسین نقوی حسینی در ۶ بخش مشتمل بر مقدمه از شرایط کلی برجام، نحوه اجرای تعهدات جمهوری اسلامی ایران در چارچوب برجام، نحوه اجرای تعهدات طرف مقابل خارجی، آخرین وضعیت تحریم‌ها، ‌شرایط تحریم‌های جدید، ارزیابی کمیسیون از وضع برجام و پیشنهادات، ارائه شد.

 

 

 

مجلسی ها بعد از 9ساعت به سه وزیر پیشنهادی دولت اعتماد کردند

 

پوستر مجلس

 

امروز مجلس شورای اسلامی میزبان رئیس جمهور و سه گزینه پیشنهادی وی برای وزارتخانه های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی است. با شما هستیم با اخبار و حواشی این جلسه رای اعتماد مهم مجلس شورای اسلامی...

 

 

 

چالش «شهرزاد» برای "دانش آشتیانی" و "صالحی امیری"

 

پوستر شهرزاد

 

گزارش پیش رو یک جمع بندی درباره سرنوشت بزرگترین پروژه ی سینمای خانگی کشور و بازخوانی انتظارات آحاد مردم از دو وزیر تازه نفس هیئت دولت، یعنی وزیر آموزش و پرورش و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 

 

 

آخرین آبان جاسوس در ایران

 

پوستر 13آبان

 

اکنون که سال ها از روز باشکوه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا سپری می‌شود، "شعار مرگ بر آمریکا" همچنان به عنوان یکی از ارزشهای انقلاب اسلامی در مراسم باشکوه تحقیر آمریکا که هر سال در روز 13 آبان انجام می‌شود بر زبان میلیونها ایرانی جاری می‌شود و در آسمان ایران طنین‌انداز می‌شود.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.