کد خبر: 6966

تلاش منافقین برای ضربه زدن به مذاکرات

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: منافقین تلاش می‌کنند به روش‌های مختلف مذاکرات هسته‌ای را با چالش روبرو کنند.
اتاق خبر 24

جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی شیطنت‌های منافقین در جریان مذاکرات هسته‌ای گفت: عوامل گروهک تروریستی منافقین برای ضربه زدن به روند مذاکرات فعال شده‌اند.

وی افزود: عوامل این گروهک در تازه‌ترین اقدام خود نویسنده آمریکایی نشریه واشنگتن پست را تطمیع و هدایت کرده‌اند تا مطلبی در خصوص غیرقابل اعتماد بودن ایران برای حصول به توافق در این نشریه درج کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: در این مطلب که به قلم «کال توماس» منتشر شده است با استناد به آموزه‌های اسلامی و قرآنی ادعا شده که شیعیان قابل اعتماد نیستند زیرا دروغ به کفار را مجاز می‌دانند و بر این اساس هرگونه توافق با ایران غیر قابل اتکا خواهد بود.

جهانگیرزاده با بیان اینکه نویسنده این مطلب در واقع گفته‌ها و مطالب منافقین را در واشنگتن پست بازگو کرده است، یادآور شد: اقدامات این گروهک در ضربه به مذاکرات در جریان جنگ تحمیلی نیز مسبوق به سابقه بوده که در همان زمان و پس از پایان جنگ، خبرها از این حکایت داشت که منافقین، صدام و آمریکا را از طریق ضعیف نشان دادن ایران برای حملات بیشتر به کشورمان تحریک می‌کردند.

وی مقاله را تنها یک نمونه از اقدامات منافقین خواند و افزود: انتظار این است که آنها در عرصه‌های دیگر همچون خبر سازی و ارائه تحلیل‌های غلط و حتی انتقال آن به داخل کشور به در مسیر ضربه زدن به مذاکرات یا تشویش اذهان عمومی گام بردارند که این موضوع توجه بیشتر مسئولان کشورمان را طلب می‌کند.

منبع: خبرگزاری فارس