کد خبر: 58991

تصاویر لیموزین رئیس جمهوری بعدی آمریکا لو رفت+تصاویر

تارنمای شبکه فاکس نیوز تصاویر لو رفته لیموزین جدید رئیس جمهوری بعدی آمریکا را منتشر کرد که نشان می دهند کادیلاک اسکالاد الهام بخش آن بوده است.
اتاق خبر 24

این خودرو موسوم به 'خودرو اول' آمریکا در حال آزمایش است. جنرال موتورز در هفته های اخیر آزمون های لیموزین جدید را بسرعت انجام داده سعی می کند پروژه مزبور را بی سر و صدا پیگیری کند.

لیموزین

این شرکت هنوز خبر رسمی پروژه را اعلام نکرده است. با این حال برنده شدن جنرال موتورز در چند پروژه دولتی 15 میلیون دلاری، نشان از فعالیت آن در این پروژه دارد. احتمال دارد 12 لیموزین ریاست جمهوری ساخته شود.

با وجود پوشیده تصویر منتشر شده از این خودرو، کاملاً مشخص بود که مدل آن کادیلاک است و بدنه سدان شکل آن، مانند لیموزین اوباما، بر شاسی یک وانت نیمه سنگین نصب شده تا بتواند از پس وزن هفت و نیم تنی این خودرو برآید.

lymwzyn1.jpg

علت سنگینی این لیموزین علاوه بر زرهپوش بودن آن، تجهیزات الکترونیکی ای است که در آن تعبیه شده است. این خودرو تایرهایی بزرگ و پهن دارد تا بتواند چنین وزنی را جابجا نماید.

گرچه اطاقک لیموزین جدید هم اندازه لیموزین فعلی است ولی جلو پنجره آن مشبک است و چراغهای روبرو و باله های عقبی آن از کادیلاک اسکالاد الهام گرفته اند.

lymwzyn2.jpg

ممکن است که این خودرو نوع ارتقایافته خودرو فعلی بوده یک مدل جدید نباشد. باید تا 20 ژانویه 2017 (1 بهمن) منتظر ماند تا برای اولین بار 'خودرو اول' جدید آمریکا را در مراسم تحلیف رئیس جمهوری آینده دید.

خودرو

 

منبع: خبرگزاری ایرنا