کد خبر: 47949
اخبار حوادث

بازداشت سرکرده باند سارقان خودروهای شمال پایتخت/ متهم بدست برادرش لو رفت

سرکرده باند سارقان خودروهای شمال پایتخت توسط ماموران پلیس آگاهی و با راهنمایی برادر متهم دستگیر شد.
اتاق خبر 24

ساعت 03:13 بامداد 15 اردیبهشت  فردی به هویت "لطیف" در کلانتری 164 قائم حضور یافت و به ماموران تجسس این یگان اظهارداشت:برادرم به هویت "احسان" از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت خودرو در شمال پایتخت است و الان به همراه 2نفر دیگر از دوستانش با استفاده از دو دستگاه خودرو پراید به در منزل یکی از همدستانشان در محدوده شهرک "ازگل" رفتند و هم اکنون در حال مصرف مواد مخدر می باشند. 

به دنبال اظهارات این شهروند و در ادامه با استعلام از شماره پلاک های اعلامی مشخص شد خودرو های موردنظر سرقتی هستند که با هماهنگی های بعمل آمده و با راهنمایی برادر متهم ماموران به درب منزل وی مراجعه کردند.
 
متهم به محض مشاهده مامورین شروع به سرو صدا کرد و با سرو صدای ایجاد شده دو متهم دیگر از دوستانش از موضوع اطلاع یافتند و توسط نردبانی که از داخل بالکن به سمت پشت بام راه داشت متواری شدند که در این لحظه ماموران اقدام به شلیک سه تیر هوایی کردند.
 
در این درگیری 2 نفر از دوستان متهم موفق شدند از پشت بام متواری شوند و "احسان" نیز پس از حمله ور شدن به سمت ماموران از درب ساختمان متواری شد  که ماموران اقدام به تعقیب گریز نامبرده کردند و دستور توقف به وی دادند اما متهم همچنان به فرار جنون آمیز خود ادامه می داد ، ماموران حین تعقیب و گریز چند تیر هوایی دیگر شلیک نمودند اما متهم همچنان توجهی به فرمان ایست ماموران نکرد و به فرار خود ادامه داد.
 
در نهایت متهم وارد یک مجتمع مسکونی شده که ماموران وارد مجتمع شده و پس از چندین بار دستور ایست با صدای بلند مجبور شدند 3 تیر مستقیم به سمت متهم شلیک نمایند که به مچ پای سمت راست متهم برخورد نموده و متهم زمین گیر و دستگیر شد.
 
سرهنگ حمزه علی نادری، رییسی کلانتری 164 قائم درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به دنبال مجروحیت این سارق سابقه دار خودروهای شمال پایتخت ماموران متهم مجروح را به منظور اقدامات درمانی از طریق اورژانس بلافاصله به بیمارستان انتقال دادند.
 
گفتنی است، تحقیقات ماموران در جهت شناسایی دیگر مرتبطین این پرونده و همچنین دستگیری سایر همدستان وی کماکان ادامه دارد.
 

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

 

 
منبع: باشگاه خبرنگاران