کد خبر: 45091
فرهنگی هنری ؛

آخرین اخبار از اکران فیلم "ایستاده در غبار"

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان یکی از گزینه‌های اکران عید فطر خواهد بود.
اتاق خبر 24

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان در شرایطی از اکران دوم نوروز بازماند که در گروه آزاد قرار بود از ابتدای اردیبهشت ماه اکران شود.

 

ایستاده در غبار

 

 

براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس، تهیه کننده  فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» با توجه به عدم اکران فیلم در زمان مورد نظر قصد دارد برای فیلم سرگروه سینمایی در نظر بگیرد و دیگر حاضر نیست فیلمش در گروه آزاد اکران شود و نکته مهم دیگر این که او قصد دارد فیلم برگزیده جشنواره فیلم فجر را در اکران عید فطر به نمایش درآید . اگر این فیلم در عید فطر اکران شود تداخلی با فیلم سینمایی «بادیگارد» نخواهد داشت و پخش کننده اثر  (دفتر فیلمیران) به آسودگی می تواند این فیلم که با موضوع دفاع مقدس آماده شده  را در زمان مناسب (عید فطر) اکران کند.

 

 

ایستاده در غبار

 

در این شرایط باید دید دفتر پخش فیلمیران برای «ایستاده در غبار» چه شرایطی را در نظر می گیرد و چه تمهیدی برای اکران مناسب فیلم و دیده شدن اثر فراهم می آورد، باید دید  فیلمی که  به گواه بسیاری از کارشناسان اثری متفاوت در سینمای ایران است  چه سرنوشتی در اکران خواهد داشت؟

فیلم داستان احمد متوسلیان است که دوران نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند. اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دور از مرز های ایران رقم می‌خورد.

منبع: خبرگزاری فارس