کد خبر: 4366
اخبار تیم ملی

شاگردان کی روش در پرواز ازبکستان

بدین ترتیب آزمون ساعت 11 امروز تیم ملی را برای سفر به ازبکستان همراهی خواهد کرد.
اتاق خبر 24

تیم ملی فوتبال ایران ظهر امروز و تا دقایقی دیگر تهران را به مقصد ازبکستان ترک می‌کنند. شاگردان کارلوس کی‌روش قرار است قبل از شروع رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در دیداری دوستانه به مصاف ازبکستان بروند.

سید جلال حسینی مدافع تیم ملی که به دلیل مشکل مالیاتی ممنوع الخروج بود نتوانست مجوز خروج دریافت کند و او امروز همراه تیم سفر نمی‌کند. در صورت اینکه مشکل حسینی حل شود او تا 24 ساعت آینده به اردو می‌رود.

سروش رفیعی مهاجم تیم ملی که جزو آن دسته از بازیکنانی بود که کارت معافیتش به دلیل جعلی بودن مدارک باطل شده نتوانست در سفر به ازبکستان تیم را همراهی کند. با وجود تلاش‌هایی که برای حل مشکل این بازیکن و گرفتن مجوز خروج شد او نتوانست تیم را همراهی کند.

مشکل مجوز خروجی سردار ‌آزمون و اینکه این بازیکن باید با حضور در نظام وظیفه خود را به مسئولان معرفی می‌کرد حل شد و او همراه سایر بازیکنان به ازبکستان می‌رود.

پرواز تیم ملی به ازبکستان چارتر شده و بازیکنان از فرودگاه مهرآباد به سمت ازبکستان سفر می‌کنند.

در حالی‌که سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان برای همراهی تیم ملی در دیدار  دوستانه برابر ازبکستان با مشکل خروج از کشور مواجه بود، اما افشین پیروانی، مدیر تیم ملی فوتبال در گفت‌وگو با رادیو ورزش از حل این مشکل خبر داد.

بدین ترتیب آزمون ساعت 11 امروز تیم ملی را برای سفر به ازبکستان همراهی خواهد کرد.