کد خبر: 42554

فراهم شدن امکان استفاده از بن کارت خرید کالا

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان استفاده از بن کارت خرید کالا برای بازنشستگان خبر داد.
اتاق خبر 24

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان استفاده از بن کارت خرید کالا برای بازنشستگان خبر داد و گفت: طی رایزنی با بانک صادرات از این پس بازنشستگان می توانند چهار برابر حقوق دریافتی و تا سقف شش میلیون تومان خرید کرده و طی اقساط 24 ماهه و با نرخ تسهیلات 12 درصد آن را بازگردانند.

اسلامیان در نشستی خبری با اشاره به مشکلات اقتصادی در سال گذشته اظهار کرد: خرسندیم که علی رغم همه این مشکلات با همراهی مردم بحران‌ها را پشت سر گذاشتیم و به توافق عزت مندانه‌ای در زمینه هسته‌ای و رفع تحریم‌ها دست یافتیم.

وی افزود: سال گذشته همانند بسیاری سازمانهای دیگر با کسری بودجه مواجه بودیم. این میزان در صندوق بازنشستگی 2800 میلیارد تومان بود که با کمک دولت بخش قابل توجهی از آن برطرف شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه هزار میلیارد از این کسری بودجه به اسفندماه رسید و به همین خاطر پرداخت حقوق بازنشستگان با تاخیر دو سه روزه انجام شد گفت: با عنایت دولت این کسری نیز جبران شد و حقوق اسفند ماه در روز 28 آن ماه پرداخت شد.

وی در ادامه به اعلام برنامه های این سازمان در سال جاری پرداخت و گفت: در سال 94، حقوق بازنشستگان در 14 استان به صورت متمرکز و مستقیم پرداخت شد و در تلاشیم در سال 95 تمام استان‌ها از طریق این سیستم حقوق بازنشستگان را بپردازیم.

اسلامیان همچنین از فراهم شدن امکان استفاده از بن کارت خرید کالا برای بازنشستگان خبر داد و عنوان کرد: طی رایزنی با بانک صادرات از این پس بازنشستگان می توانند چهار برابر حقوق دریافتی و تا سقف شش میلیون تومان کارت خرید از شرکت‌های مشخص دریافت و آن را طی اقساط 24 ماهه و با نرخ تسهیلات 12 درصد بازگردانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.