کد خبر: 41806
در گفتگوی تلفنی با همتای سوری

دهقان پیروزی‌های ارتش سوریه را تبریک گفت

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت و گوی تلفنی با همتای سوری خود پیروزی های اخیر ارتش سوریه به دولت و مردم این کشور تبریک گفت .
اتاق خبر 24

سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در گفت و گوی تلفنی با همتای سوری خود پیروزی های اخیر ارتش سوریه به ویژه آزاد سازی شهر تاریخی تدمر که بانصرت الهی و در سایه ایمان، اتحاد و مقاومت مردم، دولت و نیروهای مسلح و مردمی سوریه به دست آمد را به ایشان، ملت، نیروهای مسلح و جناب آقای بشار اسد تبریک و بر پشتیبانی مداوم و مستمر از سوریه تاکید ورزید.

'سپهبد فهدجاسم الفریج ' وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه نیز ضمن تشکر از برقراری این تماس، مراتب قدردانی خویش از ملت، دولت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را ابراز داشته و تاکید کرد که بدون شک پشتیبانی و مساعدت دوستان سوریه به ویژه جمهوری اسلامی ایران در این پیروزی نقش مهمی داشته و آزادسازی شهر تدمر گامی اساسی در مسیر پیروزی نهایی بر تروریست ها و حامیان آنان است که بدون شک تداوم خواهد داشت.
وی در پایان ضمن تشکر مجدد از سردار دهقان از ایشان خواست صمیمانه ترین سلام ها از سوی نیروهای مسلح جمهور عربی سوریه را به ملت شریف ایران دولت و مقام معظم رهبری تقدیم کند.
سردار دهقان نیز در پایان این گفت و گوی تلفنی بر تداوم و تشدید عملیات نظامی برای ریشه کن کردن غده سرطانی تروریسم از منطقه و آزاد سازی مناطق باقی مانده در اشغال گروه های تروریستی تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا