کد خبر: 40508
اینستاگردی اتاق خبر 24/

واکنش تبلیغاتی امیرمهدی ژوله به نظرسنجی شبکه 3

امیر مهدی ژوله در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به برگزاری رأی گیری از بهترین های شبکه سه پس از مدتها سکوت در این باره از دلایل بی اقبالی در حاشیه 2 پرده برداشت.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

سریال در حاشیه 2 مدتی پیش  در پی بخش اول آن از شبکه سوم سیما پخش گردید. مجموعه ای که در آن بر خلاف مجموعه های مشابه تولیدی مهران مدیری، از حضور وی در آن خبری نبود و همچنین بازیگرانی همچون مهران غفوریان و جواد رضویان تا انتهای کار با مجموعه همراهی نداشتند.

امیر مهدی ژوله در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به برگزاری نظرسنجی برنامه سه ستاره  پس از مدتها سکوت در این باره نکات جدیدی را عنوان کرده است. وی در بخشی از این پیام آورده است:

"من تا الان راجع به مجموعه درحاشيه دو حرفي نزده بودم.ولي الان دوس دارم بگم كه ما يه سريال متوقف شده(در حاشيه يك) رو با اون حواشي تموم نشدني داشتيم با كاراكترهايي كه مردم دوست داشتن.با اين توضيح كه ادامه كار در بيمارستان ممكن نبود،حتي روپوش سفيد پوشيدن هم امكان پذير نبود.
 
چند طرح جايگزين مثل تيمارستان و خانه سالمندان و بنگاه اقتصادي و ..هم مورد تاييد قرار نگرفت. تنها گزينه ،ادامه مسير و فرستادن اونها به زندان و تأديب شون بود.خب ما از اول ميدونستيم كه فضاي تلخ و سنگيني تو زندان خواهيم داشت،از حضور خانمها و قصه هاي خانوادگي محروم خواهيم بود و از همه مهمتر بزرگترين ويژگي درحاشيه يك يعني نقادي رو نخواهيم داشت.

فشار اون توقف و طولاني شدن پروسه توليد و فضاي كار كه كم كم غير همدلانه و غير دوستانه شده بود و اميدي كه به بازخوردهاي مثبت ادامه كار در يك فضاي جديد وجود نداشت،نتيجه ش اين بود كه اقاي مديري از ابتداي كار بازي نكرد،اقاي رادش از قسمت پانزدهم از كار جدا شد.اقاي غفوريان و رضويان هم تا قسمت بيست و دوم در كار موندن.
 
طبيعتا ما به عنوان گروه نويسندگان بيش از همه و پيش از همه تمايلي براي نوشتن درحاشيه دو در اين فضا و با اين شرايط نداشتيم.ولي تعهد سنگيني براي ادامه كار روي دوش تهيه كننده بود .پس ما يا علي گفتيم و با همه چيزهايي كه داشتيم و چيزهايي كه نداشتيم وسط ميدون اومديم.قصه ها و بچه قصه ها و روابطي رو درست كرديم ،چندين بار داستان رو بر اساس نبودن يا رفتن بازيگرها بازنويسي كرديم،
 
نه براي اينكه مثل درحاشيه يك سر و صدا كنيم و بتركونيم،فقط به اين اميد كه اين تعهد رو ابرومندانه به انجام برسونيم..."
 
 وی در ادامه ضمن پذیرفتن نکات ضعف درحاشیه و تلاشهای شبانه روزی کادر سریال، از مخاطبان خواسته است که با توجه به شرایط دشواری که در ساخت مجموعه در حاشیه 1 پیش آمده در نظرسنجی، به این برنامه رأی دهند.

 

farhangnews_188894-538048-1457762664.jpg

 

گفتنی است مهران مدیری که مدتها بود از تلویزیون فاصله گرفته بود با ورود به تلویزیون و کلید زدن مجموعه در حاشیه باردیگر توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. اما به دلیل ضعف در سریال و افت کیفی آن در بخش دوم در حاشیه از مقبولیت و مخاطبین آن کاسته شد.