کد خبر: 37837

لیست نهایی جبهه اعتدال در سراسر کشور

سخنگوی جبهه اعتدال اعلام کرد کاندیداهای جبهه اعتدال در استان های باقیمانده بررسی و بعد از تائید شورای عالی سیاستگذاری بدین شرح اعلام می‌گردد.
اتاق خبر 24

علیرضا متانی سخنگوی جبهه اعتدال اعلام کرددر گفتگو با سیاسیون کاندیداهای جبهه اعتدال در استان های باقیمانده بررسی و بعد از تائید شورای عالی سیاستگذاری بدین شرح اعلام می‌گردد.

آذربایجان غربی:
حوزه انتخابیه ارومیه:
دکتر مرتضی پیری
دکتر سید هادی بهادری
حوزه انتخابیه سلماس:
مهندس رسول جلایر سر نقی
حوزه انتخابیه خوی:
دکتر موید حسینی صدر
حوزه انتخابیه ماکو:
دکتر بهروز عظیم زاده
حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:
عبدالکریم حسین زاده
حوزه انتخابیه مهاباد:
جلال محمود زاده
حوزه انتخابیه میاندوآب:
حجه الاسلام محمد میرزایی
حوزه انتخابیه بوکان:
قسیم عثمانی
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:
مهندس کمال حسین پور

…………………………………………………………………………………………………………..
آذربایجان شرقی:
حوزه انتخابیه تبریز،اسکو،آذرشهر:
نظام الدین برزگری
زهرا ساعی
رضا زائر
حسن فدایی شجاعی
میرهادی قره سید رومیانی
علیرضا منادی سفیدان
حوزه انتخابیه مرند و جلفا :
کریم شافعی
حوزه انتخابیه اهر و هریس:
بیت اله عبدالهی
حوزه انتخابیه شبستر:
معصومه آقاپور
حوزه انتخابیه هشترود:
غلامحسین شیری
حوزه انتخابیه ورزقان:
محمدالیاسی
حوزه انتخابیه سراب:
مجید نصیر پور
حوزه انتخابیه بناب:
محمدباقربنابی(شیخ رضا)
حوزه انتخابیه ملکان:
سلمان خدادای
حوزه انتخابیه بستان آباد:
احدخیری
حوزه انتخابیه میانه :
میربهلول حسینی
یعقوب شیویاری
حوزه انتخابیه مراغه:
خسرو صدر حقیقی
حوزه انتخابیه کلیبر:
علی فخرآور
…………………………………………………………………………………………………………..
استان اردبیل:
حوزه انتخابیه اردبیل:
دکتر محمد فیضی
دکتر علیرضا نگهدار
شهرستان مشکین شهر:
دکتر بابک رضازاده
شهرستان خلخال و کوثر:
سید غنی نظری
شهرستان گرمی:
میر حمایت میرزاده
شهرستان پارس آباد:
دکتر اسماعیل ابراهیمی
……………………………………………………………………………………………………………..
استان اصفهان:
حوزه انتخابیه اصفهان:
مجید نادر اصلی ، کمال حیدری ، لطف الله خادم ،
حجت الاسلام محمدرضا ناصری دولت آبادی ، دکتر عباس مقتدائی
حوزه انتخابیه شهر رضا و حومه:
حجت الاسلام محمدرضا آقایی
حوزه انتخابیه لنجان:
مزعل حسنی بختیاری
حوزه نجف آباد و حومه:
-ابوالفضل ابوترابی
حوزه انتخابیه کاشان:
سید احمد جهان تاب
حوزه انتخابیه نطنز:
آقای صفاری
حوزه برخوار میمه و شاهین هر:
حاج حسین علی حاجیقتدایی
حوزه انتخابیه سمیرم و حومه :
دکتر اصغر سلیمی

……………………………………………………………………………………………………..

استان تهران
1-دکتر علی مطهری
2-دکتر محمد علی وکیلی
3-مهندس پرویز کاظمی
4-دکتر حسن غفوری فرد
5-محمد صادق رشیدی فرد
6-محسن عابدینی پور
7- دکتر حسین مظفر
8-مهندس ابوالقاسم حسینجانی
9-دکتر شهاب الدین صدر
10-مهندس مهدی آزاد واری
11-مهندس محمد حاجی عمو عصار
12-محسن اسلامی قرائتی
13-محسن علی جانی زمانی
14- شمس اله محمدی
15-کیخسرو عابدینی
16-مهندس روح اله نصیری
17- دکتر عیسی شهامت
18-دکتر سید محمد طباطبائی نژاد
19-مهندس سید محمد غرضی
20-سجاد ابراهیمی
21-دکتر کاظم جلالی
22-دکتر رضا کوثری
23-سالار بر زعیمیان
24-غلامرضا مشیری
25-خانم مهندس منیژه نصراله زاده
26-دکتر محمد رضا دشتی اردکانی
27-خانم دکتر رفعت بیات
28- خانم سکینه جعفری فر
29- دکتر محمد خوش چهره

………………………………………………………………………………………………..
استان خراسان رضوی:
درحوزه انتخابیه مشهد و کلات :
جواد آرین منش
حمیدرضا امیر حسنخانی
احمد تقی زاده مقدم
فاطمه جمیلی،
مجید خدایی
لیلا معلومات
حوزه انتخابیه سبزوار، ‌جغتای و جوین و داورزن :
آقایان محمدرضا راه چمنی
رمضان علی سبحانی فر
در حوزه انتخابیه نیشابور
فیروزه آقایان علی مروی
سید علی حسینی
حوزه انتخابیه گناباد و بجستان:
اصر علی منصوریان
حوزه انتخابیه درگز :
عبدالله حاتمیان
حوزه انتخابیه قوچان:
هادی شوشتری
حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات :
محمدطاهر احمدی
حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد، بردسکن:
بهروز بنیادی
حوزه انتخابیه چناران، طرقبه و شاندیز:
علی اصغر کدیور
حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار:
نگهبان سلامی
حبیب الله حبیبی
حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز :
غلامرضا اسداللهی
جلیل رحیمی جهان آباد
……………………………………………………………………………………………………………..
خراسان شمالی:
حوزه انتخابیه بجنورد:
دکتر اکبری
دکتر قربانی
حوزه انتخابیه شیروان:
دکتر عزیزی
حوزه انتخابیه اسفراین:
دکتر قوامی
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
استان خراسان جنوبی:
حوزه انتخابیه خلیل آباد، بردستکن و کاشمر:
محمدرضا انبیایی
حوزه انتخابیه بیرجند:
مهندس علی رضایی
…………………………………………………………………………………………………..
استان قم:
دکتر علی لاریجانی
دکتر علی بنابی
نصرالله شادنوش
……………………………………………………………………………………………………..
استان لرستان:
حوزه انتخابیه الیگودرز:
دکتر گنجی
حوزه انتخابیه درود:
دکتر حسین گودرزی
حوزه انتخابیه خرم آباد:
محمود بیراوند
حوزه انتخابیه دشت:
ملکشاهی
حوزه انتخابیه پل دختر:
چراغی
حوزه انتخابیه بروجرد:
سعیدجابری انصاری
افراسیاب
………………………………………………………………………………………………………..
استان گلستان:
حوزه انتخابیه گنبد:
عبد الصمد بردی پور
حوزه انتخابیه گالیکش و حومه:
سید نجیب حسینی
حوزه انتخابیه علی آباد کتول:
دکتر اسدالله قره خانی
حوزه انتخابیه بندر ترکمن،بندرگز،کردکوی:
مهندس عبدالجلال ایری
حوزه انتخابیه گرگان و اق قلا:
فرهاد استرآبادی
حوزه انتخابیه آزادشهر:
غلامعلی کوهساری
……………………………………………………………………………………………………..
استان بوشهر:
حوزه انتخابیه بوشهر،گنا.ه،دیلم:
حمیده کللی
حوزه انتخابیه دیر،کنگان،جم،عسلویه:
مهندس حسین بردستانی
………………………………………………………………………………………………………………..
استان یزد:
حوزه انتخابیه یزد،اشکذر،بخش ندوشن و دهستان دهوک:
آقای سید ابوالفضل موسوی بیوکی
حوزه انتخابیه ازدکان:
آقای محمدرضا تابش
حوزه انتخابیه تفت و میبد:
آقای کمال دهقان فیروز آبادی
حوزه انتخابیه مهریز،بافق،بهاباد،خاتم و ابرکوه:
آقای علی رضا زارع بیدکی
…………………………………………………………………………………………………………………..
استان سمنان:
حوزه انتخابیه گرمسار،آرادان،ایوانکی:
دکتر غلامرضا کاتب
حوزه سمنان،سرخه،مهدیشهر:
دکتر احمد همتی
………………………………………………………………………………………………………..
استان البرز :
حوزه انتخابیه کرج،فردیس ،آسارا:
دکتر ابراهیم رضاپور
حوزه انتخابیه هشتگرد:
– محمود بهمنی
……………………………………………………………………………………………………………………..
استان چهار محال و بختیاری:
حوزه لردگان و حومه :
داوود بیژنی توحیدی
حوزه شهرکرد و حومه:
حسین نافیان
حوزه انتخابیه اردل و نانمان:
سید قباد مرتضوی
حوزه انتخابیه بروجن و حومه:
امیرعباس سلطانی
………………………………………………………………………………………………………………..
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:
دکتر بهداد خوئینی
حوزه انتخابیه ابهر،خرمدره،سلطانیه:
دکتر محمد عزیزی
حوزه انتخابیه خدابنده:
مهندس سید البرز حسینی
ماه نشان ،ایچ رود،دهستانهای بوغداکندی و قولتوق :
علی اصحابی
……………………………………………………………………………………………………………..
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک ، مرکز استان:
احمد مجیدی
سید مهدی مقدسی.
حوزه انتخابیه ساوه:
خانم شهلا میر گلو بیات.
حوزه انتخابیه شازند:
علی ابراهیمی.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان:
غلامعلی یارمحمدی
………………………………………………………………………………………………………………..
استان کرمانشاه
حوزه ا نتخابیه کرمانشاه
آقای سید سعید حیدری طیب
آقای دکتر بهروز خسروی
آقای احمد صفری
شهرستان اسلام اباد غرب:
آقای علی صابری
حوزه انتخابیه سنقر و کلیائی
اقای حسین خوش اقبال
حوزه انتخابیه اورامانات :
اقای انور بیگ آمیری
حوزه انتخابیه قصر شیرین
…………………………………………………………………………………………………..
استان فارس:
حوزه انتخابیه شیراز:
بهرام پارسایی
محمدهادی ربانی
مسعود رضایی
فرج الله رجبی
علی اکبری
حوزه انتخابیه آباده،بوانات،خرم بید:
مجید شجاع
حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان:
محمدصادق کشفی
حوزه انتخابیه اقلید:
سیدحسین افضلی
حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت:
رضا انصاری
حوزه انتخابیه سپیدان:
علاءالدین خادم
حوزه انتخابیه خرامه سروستان کوار:
دکتر اسماعیلی
حوزه انتخابیه فسا:
مسعود زارعی
حوزه انتخابیه فیروز آباد و فراشبند و قیر و کارزین:
ابوذر کرم پور
حوزه انتخابیه کازرون:
حاج حسن فراست
حوزه انتخابیه لامرد و مهر:
سیدمحسن علوی
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان:
محمدمهدی برومندی
حوزه انتخابیه ممسنی:
مسعود گودرزی
…………………………………………………………………………………………………………..
استان مازندران:
حوزه انتخابیه بهشهر، گلوگاه و نکا:
دکتر علی اصغر شفیعی خورشیدی
حوزه انتخابیه ساری:
خانم دکتر حمیده حبیبیان
حوزه انتخابیه چالوس و نوشهر:
دکتر قاسم احمدی لاشکی
حوزه انتخابیه تنکابن و عباس آباد و رامسر :
علی شمس
حوزه انتخابیه قائمشهر،سوادکوه،سیمرغ جویبار:
دکتر عزت اله اکبری
…………………………………………………………………………………………………..
استان کرمان:
حوزه انتخابیه کرمان:
سید جواد اشرف منصوری، سرکار خانم مریم موحدی
……………………………………………………………………………..

استان سیستان و بلوچستان:
حوزه انتخابیه زابل،زهک،نیمروز،هامون و هیرمند:
سید باقر حسینی
…………………………………………………………………………………………………………………..
اعلام لیست کاندیداهای جبهه اعتدال استان همدان
حوزه انتخابیه همدان:
امیر خجسته
دکتر نوروز حاجی بابایی
حوزه انتخابیه ملایر :
محمد کاظمی .
حوزه انتخابیه رزن:
حسن لطفی
بهاروکبودراهنگ:
مهندس علی یعقوبی
حوزه انتخابیه تویسرکان:
محمد مفتح
حوزه انتخابیه نهاوند :
علی سلگی
……………………………………………………………………………………..

استان هرمزگان:
حوزه انتخابیه بندرعباس:
دکتر منصور آرامی


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.