کد خبر: 33884

مرگ مرد میانسال در هاله‌ای از ابهام

پرونده مرگ مردی که از پنجره طبقه دوم منزلش پایین افتاده و جان باخته بود، برای تحقیقات بیشتر در دستور کار شعبه ششم دادسرای جنایی قرار گرفت.  
اتاق خبر 24

ساعت 6 صبح دومین روز بهمن ماه خودکشی مردی میان‌سال توسط عوامل بیمارستان شهریار به کلانتری 108 نواب گزارش شد.

پس از حضور پلیس در بیمارستان مشخص شد این مرد را زنی همراه با کودک خردسالش به بیمارستان منتقل کرده است بنابراین مأموران کلانتری در رابطه با علت مصدومیت این فرد که از ناحیه دو دست، جمجمه و بینی مضروب شده بود از این زن تحقیق کردند.

براساس اطلاعات دریافتی زن اظهار کرده است که ما ساعت 4 صبح با یکدیگر مشاجره می‌کردیم و همسرم گفت باید از خانه خارج شده و سرکار برود اما من برای اینکه بحث خود را به سرانجامی برسانیم درب خانه را قفل کردم.

در ادامه ناگهان صدای به زمین خوردن جسم سنگینی را شنیدم و به سمت محل صدا آمدم و دیدم که همسر من از پنجره منزلمان که در طبقه دوم قرار دارد به کف پیاده‌رو افتاده است و به نظر من خودکشی کرده است.

همسر جان باخته اعلام کرد: که همسرش مواد روان‌گردان مصرف می‌کرده است و یکبار پایپ و مواد روان‌گردان را از وی گرفته و به بیرون از خانه پرتاب کرده است.

زن شماره برادر شوهرش را نیز به پلیس ارائه کرد اما برادر جان‌باخته اعلام کرد که آنها مشاجرات زیادی با یکدیگر داشتند و مرگ برادرم مشکوک است.

بنابراین شکایتی در خصوص مرگ وی در شعبه ششم بازپرسی تشکیل شد و قاضی مدیرروستا خواستار دریافت برگ معاینه جسد و تشخیص علت فوت جانباخته شد.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.