کد خبر: 31427

خواهران سارق دستگیر شدند

در تحقیقات اولیه از مالباخته مشخص شد دو زن در حالی که دو بچه خردسال در آغوش داشتند با مراجعه به این طلا فروشی از غفلت صاحب مغازه سوءاستفاده کرده و به طور ماهرانه انگشتر های گران قیمت را کش رفته اند.
اتاق خبر 24

فرمانده انتظامی شهرستان فارسان گفت: دو خواهر سارق که به طور ماهرانه اقدام به کش روی طلا از چند طلا فروشی در شهرهای فارسان و بروجن کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

احمد مطلبی افزود: در پی شکایت یکی از طلا فروشان شهر فارسان مبنی بر سرقت ماهرانه طلا از مغازه اش توسط دو سارق زن موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فارسان قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات اولیه از مالباخته مشخص شد دو زن در حالی که دو بچه خردسال در آغوش داشتند با مراجعه به این طلا فروشی از غفلت صاحب مغازه سوءاستفاده کرده و به طور ماهرانه انگشتر های گران قیمت را کش رفته اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فارسان افزود: کارآگاهان پس از بررسی دقیق محل سرقت با استفاده از تصاویر به دست آمده ازدوربین مدار بسته، روش های نوین پلیسی و آزمایشگاه تخصصی اداره تشخیص هویت سارقان را شناسایی کردند.

تیم رسیدگی کننده به پرونده پس از تحقیقات گسترده میدانی محل اقامت و تردد این دو خواهر سارق را در یکی از محلات شهرکرد شناسایی و با اخذ دستور قضائی هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهمان به سه فقره سرقت از طلافروشی های فارسان و بروجن تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات ازمتهمین برای کشف دیگر سرقت های احتمالی ادامه دارد.

وی گفت:سامانه تلفن و پیامک سه شماره ای 110 فوریت های پلیسی را آسان ترین و بهترین پل ارتباطی مردم و پلیس است.

شهرستان فارسان در 30کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا