کد خبر: 31006
اینستاگردی اتاق خبر 24/

هومن حاجی عبداللهی تعمیرکار ساختمان شد/ درخواست بهنوش بختیاری از مردم

این روز‌ها تب حضور چهره ها در شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام داغ شده است.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

حضور چهره‌ها در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام داغ و به نوعی می‌توان گفت حتی سیاست نیز به شبکه‌های اجتماعی کشیده شده است.

گزارش زیر نگاهی دارد به آخرین پست‌های برخی چهره‌ها:

درخواست شهید کاظمی از رهبر انقلاب در آخرین دیدار

 

اینستاگرام

 

دو هفته پیش شهید کاظمی پیش من آمد و گفت از شما دو درخواست دارم: یکی این‌که دعا کنید من روسفید بشوم، دوم این‌که دعا کنید من شهید بشوم. گفتم شما‌ها واقعاً حیف است بمیرید؛ شما‌ها که این روزگارهای مهم را گذراندید، نباید بمیرید؛ شما‌ها همه‌تان باید شهید شوید؛ ولیکن حالا زود است و هنوز کشور و نظام به شما احتیاج دارد. بعد گفتم آن روزی که خبر شهادت صیاد را به من دادند، من گفتم صیاد، شایستهٔ شهادت بود؛ حقش بود؛ حیف بود صیاد بمیرد. وقتی این جمله را گفتم، چشم‌های شهید کاظمی پُرِ اشک شد، گفت: ان‌شاءاللَّه خبر من را هم به‌تان بدهند!

فاصله‌ی بین مرگ و زندگی، فاصلهٔ بسیار کوتاهی است؛ یک لحظه است. ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از حرکتی که همه به سمت لقاءاللَّه دارند. همه خدا را ملاقات می‌کنند؛ هر کسی یک طور؛ بعضی‌ها واقعاً روسفید خدا را ملاقات می‌کنند، که احمد کاظمی و این برادران حتماً از این قبیل بودند؛ این‌ها زحمت کشیده بودند.

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکرهای فرماندهان سپاه ۱۳۸۴/۱۰/۲۱‌

 

مرحوم خسرو شکیبایی و رامبد جوان

 

اینستاگرام

 

عکس خاص احمد مهرانفر

 

اینستاگرام

 

زاپاس هم تموم شد
اگه تونستین تو جشنواره ببینینش
شاید دوستش داشتید
ممنون از گروه دوست داشتنی زاپاس
ممنون از برزو نیک‌نژاد عزیز که زاپاس رو نوشت و کارگردانی کرد
و
ممنون از مردم خونگرم، مهربان و مه‌مان نواز
شهر رامیان

عکس: احسان سجادی حسینی

علی دایی و افشین پیروانی سال‌ها پیش

 

اینستاگرام

 

Years ago

هومن حاجی عبداللهی تعمیرکار ساختمان شد

 

اینستاگرام

 

توجه-توجه
هرگونه تعمیرات ساختمانی پذیرفته می‌شود

 

درخواست بهنوش بختیاری از مردم: برای شفای مادرم دعا کنید
 

اینستاگرام

 

قربونت برم امام رضا که به یه روز نکشید مراد دلم رو دادی... برای همه انسان‌ها و همه دوستا و خانوادم دعای خیر می‌کنم... و همینجا تشکر می‌کنم از خواهر وبرادر نازنینی مثل سارا و آقارضا منجزی که باعث وبانی این سفر شدن.. شاید اگه به خودم بود حال رفتن نداشتم.. ولی سارا جونم دمت گرم... راستش یه لحظه تو حرم فکر کردم چرا مردم اینطوری به ضریح می‌چسبن.. خرافاته این داستانا.. ما نباید اعتقاد داشته باشیم به این مسائل.. ولی این نشانه به این بزرگی که به این زودی خدا بهم نشون دادبا تمام وجودم پی بردم که انرژی.. انرژیه... واگه خالص باشه دنیا رو تکون می‌ده.. تنها دل صاف.. روح پاک.. واعتقاد محکم.. و با وجدان زندگی کردن.. قناعت کردن.. صبوری.. و اعتقاد و استایل زندگی کسی رو قضاوت نکردن.. خدا هست و بنده‌های برگزیده او هم انرژیشون درین جهان وجود داره.. این نتیجه‌ای هست که این حقیر بهش رسیدم و دوس دارم با شما تقسیمش کنم... همواره سلامت.. هرچند که بعضی از دوستان خیلی کم لطفن.. اما من براتون دعا می‌کنم.. نه بخاطر جذب بعضی نامردا بلکه بخاطر اینکه روح خودم اینجوری آروم تره.. بختیاری جماعت به کسی باج نمی‌ده و خود خودشه.. خدا پشت و پناه دوستان و دشمنانم... برای شفای مادرم دعا کنید.... یاعلی

 

نیکی کریمی و مادرش

 

اینستاگرام