کد خبر: 29176
حوادث

کودک اهوازی از چنگال آدم‌ربایان نجات یافت

رئیس پلیس آگاهی خوزستان از رهایی کودک 11 ساله اهوازی از چنگال آدم‌ربایان‌ با تلاش پلیس آگاهی استان خبر داد.
اتاق خبر 24

علی حاتمی با بیان خبر رهایی کودک 11 ساله از چنگال آدم‌ربایان، اظهار کرد: 25 آذر ماه گذشته، پسربچه 11 ساله اهوازی هنگام بازگشت از مدرسه به سمت منزل، توسط دو فرد نا‌شناس ربوده شد.

وی در تشریح این ماجرا عنوان کرد: آدم‌ربایان که به وسیله یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس این اقدام را انجام داده بودند، به مکان نامعلومی متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان تصریح کرد: دو مجرم در تماس با خانواده کودک از اخذ 200 میلیون تومان وجه نقد در قبال آزادی کودک خبر داده بودند.

حاتمی افزود: پلیس با اطلاع از موضوع، در اقدامات اطلاعاتی کم‌نظیر از سوی کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان، روز 29 آذرماه امسال، مخفی‌گاه یکی از آدم‌ربایان و محل نگهداری کودک 11 ساله را در شهرستان «کارون» شناسایی کردند.

این مسئول اشاره کرد: پلیس در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آدم‌ربایان را که فردی بدون سابقه کیفری بود، دستگیر و در ‌‌‌نهایت پسر 11 ساله ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: متهم دیگر این پرونده نیز شناسایی شده و دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار دارد و به زودی وی نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی خواهد شد.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری فارس