کد خبر: 28119

تکذیب خبر مرگ 4 تهرانی براثر آنفولانزا

معاون مرکز مدیریت مبارزه با بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: خبر مبنی بر مرگ 4 نفر در بیمارستانهای تهران که خبرنگاران از بازپرس کشیک تهران دریافت کرده اند را تکذیب میکنم.
اتاق خبر 24

نبوی در رابطه با مرگ 4 تهرانی بر اثر بیماری آنفولانزا اظهار کرد: با توجه به اینکه 10 میلیون جمعیت در شهر تهران وجود دارد که در سال 300 هزار نفر براثر بیماری‌های مختلف فوت می‌کنند که از این تعداد برخی به علت بیماری آنفولانزا جان خود را از دست می دهند.

معاون مرکز مدیریت مبارزه با بیماری های واگیر وزارت بهداشت ادامه داد: خبر مرگ 4 نفر در بیمارستانهای تهران که خبرنگاران از بازپرس کشیک تهران دریافت کرده‌اند را تکذیب می‌کنم.

وی با طرح این سوال که آیا علت مرگ افرادی که در بیمارستان فوت میکنند به بازپرس کشیک داده می‌شود، این مسئله را بی ربط دانست.

نبوی با بیان اینکه در صورت شکایت، مرگ مشکوک و پیدا شدن جنازه بی هویت به بازپرس کشیک اطلاع داده می شود، عنوان کرد: بازپرس قتل اطلاعاتی از مرگ بیماران آنفولانزایی ندارد و این موضوع بی ربط است.

معاون مرکز مدیریت مبارزه با بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: سالانه 320 هزار مرگ در کشور وجود دارد که ممکن است از این تعداد 300 مورد آنفولانزا باشد که در سالهای قبل هم شاهد آن بودیم.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.