کد خبر: 27085

پیست‌های دیزین و شمشک در انتظار بازگشایی

پیست های اسکی دیزین و شمشک علیرغم پیش بینی ها پس از بارش برف هنوز بازگشایی نشده‌اند و توچال و دربندسر تنها پیست‌های فعال پایتخت هستند.
اتاق خبر 24

با آغاز فصل اسکی هر چقدر هم قیمت بلیط پیست‌های اسکی افزایش یابد باز هم تعداد زیادی هستند که مخصوصا اواخر هفته خود را در پیست‌های اسکی بگذرانند. از میان پیست‌های اسکی پایتخت و استان البرز که چسبیده به دل تهران است پیست اسکی بین المللی توچال و دربندسر بازگشایی شده‌اند اما شرایط در دیگر پیست‌ها به شکل دیگری است. 

مدیریت مجموعه‌های اسکی دیزین و شمشک در سایت رسمی این مجموعه به نشانی www. skicomplex. ir اعلام کرده که «در حال حاضر وضعیت برف موجود در دو پیست دیزین و شمشک مطلوب بوده و تنها اقدامات جزیی و نهایی بهره برداران خصوصی به منظور بازگشایی این دو پیست باقی مانده که در حال اتمام است. در نتیجه تاکید می‌شود زمان دقیق بازگشایی پیست دیزین و همچنین پیست شمشک، فقط از طریق این سایت اعلام خواهد شد» 

تعرفه نهایی بلیت ورودی پیست دیزین بدون محاسبه ارزش افزوده، در روزهای عادی شنبه تا چهارشنبه ۸۰ هزار تومان و روزهای تعطیل به همراه پنجشنبه و جمعه ۹۰ هزار تومان و تعرفه نهایی بلیت ورودی پیست شمشک نیز بدون محاسبه ارزش افزوده، در روزهای عادی شنبه تا چهارشنبه ۵۵ هزار تومان و روزهای تعطیل به همراه پنجشنبه و جمعه ۶۰ هزار تومان اعلام شده است. 

این دو پیست در اختیار بخش خصوصی بوده و با توجه به اینکه مبالغ فوق، سقف تعرفه تصویب شده توسط سازمان حمایت از مصرف کننده می‌باشد، امکان تعدیل و کاهش قیمت به منظور استفاده بیشتر مردم و ورزشکاران از پیست‌های دیزین و شمشک توسط بهره بردار این دو پیست، وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.