کد خبر: 25808
معرفی سایت

سایت استخدام پرداد،تکنولوژی به کمک جویندگان کار آمد

سایت استخدام پرداد نیز از جمله مواردی است که به جویندگان کار این امکان را می دهد تا براحتی و در کمترین زمان ممکن شغل موردنظرشان را پیدا کنند

سایت ثبت و درج آگهی استخدام رایگان

سایت استخدام پرداد یکی از قدرتمندترین سایتهای فعال و درج آگهی استخدام رایگان در حوه اشتغال است،  که علاوه بر انتشار نیازمندی های همشهری، جدیدترین اخبار و استخدام های روز داخلی و خارجی اعم از آگهی استخدام سازمان‌های دولتی، استخدام بانک ها و حتی شرکت های کوچک و بزرگ خصوصی خدمات ویژه ای به کارجویان و کارفرمایان سراسر کشور ارائه می دهد.

محمد اکبرنیا مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار به ثبت نام حدود 320 هزار نفر جوینده کار در کاریابی‌ها اشاره کرد و گفت: از این تعداد حدود 102 هزار نفر به کار گمارده شده اند که 32 درصد آنها تحصیلات دانشگاهی داشتند.

وی گفت: از تعداد به کارگمارده شدگان 28 درصد زن و 72 درصد مرد هستند. از این تعداد حدود 33 درصد دیپلم و 30درصد زیر دیپلم هستند و 32 درصد تحصیلات دانشگاهی دارند.

اکبرنیا ادامه داد:در مقاطع سنی مختلف این افراد ثبت نام کرده‌اند. بیشترین متقاضی از بین جوانان بوده است.

بر اساس این گزارش، با رشد روز افزود تکنولوژی سایت های اینترنتی کمک بسیار شایانی به جویندگان شغل داشته است به گونه ای که روزانه صدها نفر از با استفاده از سایت های کاریابی به شغل درخواستی خود دست یافته اند.

سایت استخدام پرداد نیز از جمله مواردی است که به جویندگان کار این امکان را می دهد تا براحتی و در کمترین زمان ممکن شغل موردنظرشان را پیدا کنند که برای ورود به این بخش می توانید از لینک estekhdam.pardad.ir استفاده نمایید.

علاوه بر فضای اینترنت راه دیگر و دسترسی آسان تر از طریف نرم افزارهای موبایلی است که دسترسی به آگهی های استخدام را فراهم می نماید ، برای دانلود نرم افزار موبایل استخدام نیز به لینک estekhdam.pardad.ir/N_10414.aspx مراجعه نمایید.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.