کد خبر: 24793
مدارس و دانشگاه‌ها شمال تهران تعطیل شد

اعلام ممنوعیت های ترافیکی در تهران/برخی مدارس پایتخت تعطیل شدند

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تعطیل شدن مدارس مناطق 1 تا 3 پایتخت به دلیل برگزاری سومین اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز، ممنوعیت‌ تردد در برخی معابر بزرگراهی و حاشبه ساختمان اجلاس سران را تشریح کرد.
اتاق خبر 24

سرهنگ حسن عابدی با اشاره به برگزاری سومین اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز در تهران، با اعلام محدودیت‌های ترافیکی در معابر حاشیه محل برگزاری اجلاس در صبح روز دوشنبه 2 آذر، اظهار داشت: با توجه به برگزاری این اجلاس، تمامی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در آماده باش کامل خواهند بود و از ساعت 10 صبح فردا، تمامی پرسنل پلیس راهور در معابر حاشیه ساختمان اجلاس سران مستقر خواهند بود.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 14 دوشنبه اعمال شده و به منظور روانسازی ترافیکی و تخلیه بار ترافیکی از این مناطق، کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مناطق 1، 2 و 3 در تهران در روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: از ساعت 14 فردا در بزرگراه چمران در مسیر جنوب به شمال از بزرگراه نیایش و در مسیر شمال به جنوب از پل پارک‌وی و یادگار امام ممنوعیت کامل تردد اعمال خواهد شد.

عابدی ادامه داد: همچنین در بزرگراه مدرس از ورودی بزرگراه صدر و پل صدر به سمت پل پارک‌وی و خیابان ولیعصر تردد ممنوع است.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اشاره به ممنوعیت تردد در خیابان‌های یمن و خیابان رشیدالدین فضل الله گفت: علاوه بر این موراد در زمان برگزاری اجلاس هیچ یک از وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون، کامیونت، میکسر و ... امکان تردد در بزرگراه و شریان‌های پایتخت را ندارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد با توجه به ساعت اتمام این اجلاس، محدودیت‌های و ممنوعیت‌های تردد در معابر مذکور، تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم