کد خبر: 23108

قریب 900 نفر در هلال احمر استخدام می‌شوند

علی اصغر احمدی گفت: در آینده نزدیک قریب 900 نفر جذب جمعیت هلال احمر می شوند.
اتاق خبر 24

دبیرکل جمعیت هلال احمر اولویت ظرفیت استخدامی را شعب و پایگاه‌های امدادی عنوان کرد و افزود: این جمعیت به دنبال تقویت نیروهای امدادی در پایگاه‌های امداد و نجات و شعب این جمعیت در شهرستان‌های مختلف است و به همین منظور اولویت نخست در این ظرفیت استخدامی به شعب و پایگاه‌ها اختصاص یافته است.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت پایگاه های امداد و نجات و شعب جمعیت هلال احمر، مطرح کرد: به زودی تعداد زیادی از امدادگران فعال جمعیت هلال احمر در قالب فرآیند‌های استخدامی، جذب و در بخش‌های عملیاتی سراسر کشور به کارگیری می‌شوند که با این اقدام بسیاری از مشکلات استانی به‌ویژه در حوزه اجرایی و عملیاتی مرتفع خواهد شد.

احمدی از توجه ویژه به نیرو‌های عملیاتی این جمعیت و افزایش ۲۵ درصدی دریافتی شاغلان قراردادی پایگاه های امداد و نجات و ۱۵ درصدی شاغلان قراردادی شعب سراسر کشور خبر داد و تصریح کرد: استراتژی اصلی جمعیت هلال احمر، ارتقای توان مالی سرمایه‌های انسانی جمعیت به‌ویژه در بخش‌های عملیاتی امداد و نجات است که در شعب و پایگاه های امداد و نجات به عنوان نیروهای خط مقدم خدمات‌رسانی فعال هستند و خدمات امداد و نجات و بشر دوستانه را بی‌منت ارائه می‌دهند.

به گفته وی، در حال تلاش هستیم تا با تصویب آیین‌نامه‌ها و مقررات جدید حق و حقوق افراد را با توجه به سختی کار آنها پرداخت کنیم.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.