کد خبر: 22118
ترافیک روان در اکثر محورهای مواصلاتی

برف و باران در 15 استان کشور/ کولاک سراغ زنجان رفت

در آذربایجان شرقی، زنجان و همچنین در ارتفاعات و گردنه‌های استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل و خراسان شمالی بارش برف جریان دارد.
اتاق خبر 24

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، زنجان، اردبیل، خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در شرق استان گلستان و محور طالقان در استان البرز نیز بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی به بارش برف در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان پرداخت و تصریح کرد: در محورهای اسالم به خلخال و آستارا به اردبیل و تالش در استان گیلان، محور سوادکوه در محدوده گدوک و ارتفاعات محور چالوس به کرج در استان مازندران و گردنه‌های حیران، ساعین و الماس در استان اردبیل و همچنین گردنه اسدلی در خراسان شمالی بارش برف جریان دارد.

وی گفت: در محور طارم در استان زنجان نیز کولاک گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد محور شمشک به دیزین پرداخت و خاطر نشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع: خبرگزاری فارس