کد خبر: 21973
سردار دهقان خبر داد

جمهوری اسلامی ایران آماده پاسخ به شرارت‌هاست

جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح آماده پاسخگویی به شرارت‌های دولت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و خواهد بود.
اتاق خبر 24

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح بر اساس دکترین دفاعی خود، آماده پاسخگویی به شرارت‌های دولت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و خواهد بود.

سردار حسین دهقان در واکنش به اظهارات وزرای دفاع آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دکترین دفاعی خود و با توجه به الزامات دفاعی ناشی از تهدیدات و برای حمایت از جریان مقاومت در تمام زمینه‌ها بر توان دفاعی خود می‌افزاید و همواره نیروهای مسلح ما آماده پاسخگویی به شرارت‌های دولت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و خواهند بود.

دهقان افزود: به نظرم زمان بیان این‌گونه اظهارات در حالیکه این دو رژیم در مسائل خودساخته گرفتار شده‌اند و نیاز به کمک دیگران دارند، گذشته است و ترجمان استیصال آنها فرافکنی عوامل شکست شان و تنها مصرف تبلیغاتی داخلی دارد.

وزیر دفاع تاکید کرد: چهره جنایتکارانه، آدم کش و متجاوز اسرائیل و آمریکا بر همه ملت‌های جهان شناخته شده است و ملت‌ها این دو رژیم را جنگ طلب، متجاوز، خونخوار و ضد حقوق بشر می دانند لذا نیاز نیست که هر روز خودشان با زبان خودشان این صفات را اثبات کنند.

وی در پایان با اشاره به مقاومت حزب الله لبنان و حماس در برابر نیروهای اشغالگر، اظهار کرد: حتی ملت‌های کوچک و بدون امکانات مثل سومالی، حزب الله لبنان و حماس در اراضی اشغالی تحقیر و شکست را بر آمریکا، اسرائیل و اذنابش تحمیل کرده‌اند و ملت قدرتمند ایران نیز چندین برابر آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل این نوع سخنان را بیان ضعف و ناتوانی آنها می‌داند و در عین حال آماده است درس فراموش نشدنی به متجاوزین بدهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.