کد خبر: 199635

معجزه طب سنتی در جلوگیری از قطع انگشتان دست دختر ۱۲ ساله

 ۳ انگشت دختر ۱۲ ساله تهرانی که بر اثر یک حادثه کاملا متلاشی شده و پس از جراحی پیوند توسط پزشک جراح و عدم موفقیت عمل پیوند، قرار بر قطع انگشتان بود، با استفاده از "درمان‌های طب سنتی" انگشتان این دختر کاملاً بهبود یافت!
اتاق خبر 24

خانم "تسنیم سخایی" دختر 12 ساله تهرانی است که یک روز به همراه پدر به کارگاه صنعتی پدرش رفته بود، یک بی‌احتیاطی و بازیگوشی باعث شد که 3 انگشت دست راست این دختر داخل دستگاه خرد‌کن صنعتی کارگاه برود و این انگشتان به‌صورت کامل متلاشی شوند.

والدین این کودک سریعاً دخترشان را به بیمارستان فاطمه زهرا سلام‌الله (بیمارستان تخصصی پیوند تهران) رساندند و عمل پیوند بر روی 3 انگشت آسیب‌دیده انجام شد اما به گفته پزشک جراح، این عمل موفقیت‌آمیز نبود و در نهایت با تجویز پزشک جراح، رای به قطع انگشتان این دختر صادر شد!

اما والدین تسنیم سخایی ناامید نشدند و با مشورتی که از یکی از دوستان خود گرفتند، به یکی از مراکز طب سنتی غرب تهران معرفی شدند و فرایند درمانی انگشتان کاملاً متلاشی شده‌ای که حالا سیاه هم شده‌اند را به روش‌های درمانی طب سنتی و خاصاً از طریق انجام "زالودرمانی" پیگیر شدند.

برای نتیجه‌ای که بعد از حدود 3 هفته حاصل شد، واژه‌ای جز "معجزه" نمی‌توان به کار برد! انگشتانی که با تجویز قطعی پزشک جراح، قرار بود قطع شوند، حالا کاملاً به حالت اولیه بازگشته‌اند و حتی ناخن‌های این انگشتان نیز به صورت کامل رشد کرده‌ و حتی حالت و فرم طبیعی خود را باز‌یافته‌اند!

حالا دیگر تسنیم سخایی مجبور نیست یک عمر هر روز، دستی با انگشتان قطع شده را جلوی چشمان خود ببیند! روایت کوتاه و جذاب این دختر 12 ساله را ببینیم: