کد خبر: 199528

صف عاشقان سردار دل‌ها در گلزار شهدای کرمان

مردم عاشقانه از شهرهای مختلف ایران خود را به گلزار شهدای کرمان رسانده‌اند و در صف‌های طولانی برای زیارت مزار سردار‌ دل‌ها لحظه‌شماری می‌کنند.
اتاق خبر 24

دو سال پیش در چنین روزهایی خبر شهادت مردی آسمانی قلب مردمانمان را فشرد، مردی که زمین سنگینی قدم‌هایش را روی خود حس می‌کرد و آسمان از سایه‌افکنی بر سرش به خود می‌بالید، گاهی می‌توان او را اقیانوسی عمیق دانست که افزون بر شگفتی‌های اعماقش نگاهی آرام و نرم دارد. او بسان کوهی استوار بود که هیچ طوفانی یارای لرزاندنش را نداشت، شخصیتی بی‌نظیر که بشریت در قرن‌های اخیر کمتر مبارز و مجاهدی این‌چنین به خود دیده است.

رهبر معظم انقلاب در وصف سردار دل‌ها می‌فرمایند: ایرانی‌ها به خودشان افتخار کنند که مردی از میان آنها از یک روستای دورافتاده برمی‌خیزد، تلاش و خودسازی می‌کند، به چهره‌ درخشان و قهرمان امّت اسلامی تبدیل می‌شود. 99/9/26

حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 98/10/13

او در میدان نبرد مردانه می‌جنگید تا ریشه ترور و ترس را در جهان بخشکاند و صلح ابدی را برای بشریت به ارمغان آورد، پس از شهادت او نه‌تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام و آزادی‌خواهان سراسر دنیا به سوگ نشستند.

دو سال از پرواز آسمانی سردار دل‌ها می‌گذرد و حالا مردم عاشقانه از شهرهای مختلف ایران برای تجدید بیعت با آرمان‌های این شهید عزیز خود را به گلزار شهدای کرمان می‌رسانند و در صف‌های طولانی برای زیارت مزار سیدالشهدای مقاومت لحظه‌شماری می‌کنند تا زیارت مزار ایشان التیامی بر قلب‌های شکسته‌شان شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم