کد خبر: 199157

جنایت به رسم اُمویان

اتاق خبر 24

محمد ایمانی، فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: امویان، گاهی مستقیما راه آب را می بستند. لشکر معاویه در جنگ صفین و لشکر یزید در کربلا، مرتکب همین جنایت شدند و نام شان به ننگ و عار در تاریخ ماند.

امویان، گاهی هم در لباس علویان در می آمدند و با این پوشش جنایت و غارت می کردند، تا امیر مومنان (ع) و امام حسن (ع) را از چشم مردم بیندازند. گاهی حتی گوسفندانی را به مردم می بخشیدند و بعد دستور می دادند به گوسفندان شبیخون بزنند تا مردم را علیه علویان بشورانند.

دشمنان ملت ایران با بزک برجام - که توسط غربگرایان انجام شد- ابتدا تعطیلی برنامه هسته ای را شرط واگذاری امتیازات اقتصادی وانمود کردند و سپس، توقف برنامه های توسعه منابع انرژی را شرط واگذاری همان امتیازات نسیه جا زدند!

بنابراین برنامه های ممکن برای مدیریت و توسعه ظرفیت های انرژی و آب به مدت هشت سال کم فروغ شد. اما دشمن، بسنده نکرد. اگر روزی به پالایشگاه ها و خطوط لوله نفت و گاز حمله می کرد، حالا با عملیات ترکیبی رسانه ای- میدانی، خطوط انتقال آب را  با پنهان شدن پشت نقاب نام مردم و کشاورزان و... هدف قرار می دهد.

قصه خباثت، همان است که امویان بانی اش بودند: جنایت مستقیم، در کنار پوشیدن لباس خودی و ارتکاب خیانت. مرتکبان هر دو جنایت را باید دشمن داشت و مجامله نکرد.

 

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.