کد خبر: 198921

این‌همه یک رنگی شما را اذیت نمی‌کند؟!

نمی‌شود فقط ژست اپوزسیون گرفت و به مسئولان غر زد...خودمان در خیلی بخش‌ها داریم سینما و نمایش خانگی را نابود می‌کنیم...این همه یک رنگی اذیتتون نمیکنه احیانأ؟
اتاق خبر 24

هاوار قاسمی در کانال سینما اکران نوشت: بالا رفتن دستمزد بازیگران و حضور آنها در نمایش خانگی باعث شده حضور خوانندگان در سینما و نمایش خانگی به مرز مشمئزکننده و هشدار دهنده‌ای برسد...همین الان چند سریال نمایش خانگی و فیلم سینمایی با این فرمول میروند جلو...و از همین الان مشخص است  که سرنوشتشون چه خواهد شد ... .

نمی‌خواستم در این مورد مطلبی بنویسم چون حداقل در دو کار عوامل تولید از دوستان هستن و از بچه‌های خاک خورده سینما و بعضا شریف...

اما آخه چرا واقعا با تکیه بر قصه جذاب و بهره بردن از بازیگران توانمند حوزه تئاتر این خلا کمبود بازیگر را جبران نمی‌کنید!؟

چرا هنگام انتقاد از دستمزد سلبریتی‌ها بر لزوم حضور نیروهای جوان و تحصیلکرده و زحمت کشیده تئاتر تاکید دارید اما عملتان با گفتارتان سینک نیست؟!نتیجه و خروجی را هم خواهیم دید...

نمی‌شود فقط ژست اپوزسیون گرفت و به مسئولان غر زد...خودمان در خیلی بخش‌ها داریم سینما و نمایش خانگی را نابود می‌کنیم...این همه یک رنگی اذیتتون نمی‌کنه احیانأ؟