کد خبر: 198841

واکنش خسرو حیدری به بازگشت به استقلال

اتاق خبر 24

روز گذشته مصطفی آجورلو با صدور حکمی خسرو حیدری کاپیتان پیشین این تیم را به عنوان مشاور ورزشی خود انتخاب کرد تا این پیشکسوت جوان دو سال و نیم پس از خداحافظی از فوتبال با مسئولیت جدیدی به این باشگاه بازگردد.

حیدری با انتشار پیامی در فضای مجازی ضمن کسب رخصت از پیشکسوتان این باشگاه، خودش را نماینده آنها و هواداران در باشگاه دانست و ابراز امیدواری کرد حضورش در این باشگاه مفید باشد. حیدری در این پیام فصل جاری را فصلی برای شکوفایی استقلال و موفقیت‌های این تیم دانست و در پایان نیز ابراز امیدواری کرد هرچه زودتر این تیم به سومین قهرمانی در آسیا برسد.

حیدری در این پیام نوشت؛

«به نام خدایی که عشق را آفرید

استقلال خانه استقلالی هاست و خدمت به خانه، بهانه می‌خواهد نه دلیل و گرفتن مسئولیت و حکم تنها بهانه‌ای برای انجام این وظیفه است.

هواداران عزیز استقلال، امروز که سردار آجورلو مدیر محترم و قابل احترام استقلال این اعتماد را به بنده کرد تا به نمایندگی از تک تک شما عزیزان و پیشکسوتان، خادم این خانه باشم، ضمن رخصت از همه پیشکسوتان، از همه توان، اعتبار و تجربه‌ام برای خدمت به تیم محبوبم استفاده می‌کنم تا در کنار شما هواداران سینه سوخته، زمینه موفقیت‌های بزرگ را فراهم کنیم.

این استقلال متعلق به همه ماست و تا آخر خط پای عشق مشترک مان ایستاده‌ایم.

به امید نصب ستاره سوم روی لوگوی پر افتخار ترین تیم ایرانی در آسیا.»