کد خبر: 198807

اعضا و سر شبکه ضدانقلاب در رباط‌کریم دستگیر شدند

دادستان شهرستان رباط‌کریم از شناسایی و دستگیری سر شبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با شبکه ضدانقلاب در شهرستان رباط‌کریم به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار (ع) پرند خبر داد.
اتاق خبر 24

رحیم علیش‌پور با اشاره به دستگیری شبکه ضدانقلاب در این شهرستان اظهار داشت: سر شبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با یک شبکه انحرافی و ضدانقلاب که با جریان نفاق و ضدانقلاب خارج از کشور ارتباط مستقیم داشتند در هفته گذشته به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار (ع) پرند شناسایی شدند.

وی افزود: این گروه قصد خرابکاری در منطقه را داشته که با صدور دستور قضایی، خطاب به سربازان ولایت و گمنام اطلاعات سپاه حیدر کرار پرند، عوامل دخیل و فعال در شبکه بازداشت و منهدم شد و افراد دستگیر شده ضمن تفهیم اتهام قانونی و صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم در ادامه گفت: تحقیقات در مورد پرونده و تکمیل آن و به علاوه شناسایی مرتبطین دیگر این جریان انحرافی در جریان است.

علیش‌پور در پایان خاطرنشان کرد: آرامش جامعه اسلامی و امنیت روحی و روانی مردم خط قرمز ما است و اجازه نخواهیم داد ضدانقلاب و بدخواهان و منافقین و خائنین به نظام و میهن اسلامی این آرامش را به هم بزنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم