کد خبر: 198221

دستگیری مسافر قلابی حین زورگیری با سلاح سرد

رئیس پلیس راه تهران بزرگ از بازداشت سارق مسافرنما در گشت‌زنی‌های انتظامی این پلیس خبر داد.
اتاق خبر 24

سرهنگ نورالله خادم با اعلام خبر بازداشت زورگیر مسافرنما در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۹:۳۵ شب گذشته مأموران پلیس راه پاسگاه "پاکدشت" حین گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود با رانندگی مخاطره‌آمیز و غیرمتعارف یک دستگاه خودروی سواری پراید سفیدرنگ مواجه شده دستور توقف خودرو را صادر کردند.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ با بیان اینکه در این عملیات پلیسی، مأموران این پلیس با مدیریت کامل موفق به توقف خودرو شدند، ادامه داد: راننده خودرو در بررسی‌های اولیه عنوان کرد که سرنشین خودرو را به‌عنوان مسافر سوار بر خودرواش کرده است اما این مسافر پس از طی مسافتی و ورود به جاده، با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودرواش را داشته که خوشبختانه با حضور پلیس در محل ناکام مانده است.

وی بیان کرد: با کشف سلاح سرد از متهم، وی چاره‌ای جز اعتراف نداشت و به قصد خود و تهدید راننده خودرو با سلاح سرد معترف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی در اختیار مأموران کلانتری ۲۱۱ قلعه‌نو قرار گرفت.

خادم از رانندگان خواست حین سوار کردن مسافران توجه بیشتری داشته  باشند و از انتقال مسافران گذری  و متفرقه به محلهای خلوت و جاده‌ای دوری کنند.

منبع: تسنیم