کد خبر: 197777

رونالدو خودش را به بارسلونا پیشنهاد داده بود؟

یک رسانه اسپانیایی مدعی شد که کریستیانو رونالدو پیش از بازگشتش به منچستریونایتد برای بازی در جمع آبی ‌واناری‌های کاتالونیا ابراز تمایل کرده بود.
اتاق خبر 24

نشریه اسپورت کاتالونیا به نقل از تات کاستا، گزارشگر رادیو کاتالونیا نوشته است که رونالدو برای اینکه مجبور نباشد فصل آخر قراردادش با یوونتوس را هم در این تیم سپری کند حاضر شده برای هر تیم بزرگی که در حد و اندازه‌اش باشد بازی کند، حتی رقبای اصلی تیم‌های سابقش.

پیش از بازگشت رونالدو به منچستریونایتد، باور مطرح شدن نام منچسترسیتی به عنوان مقصد مورد نظر برای خیلی‌ها با توجه به سابقه حضور او در منچستریونایتد سخت بود. اکنون اما رادیو کاتالونیا ادعایی انجام داده که باورش حتی سخت‌تر است.

این شبکه اعلام کرده که رونالدو از طریق مدیربرنامه‌هایش ژرژ مندز به اطلاع بارسایی‌ها رسانده که حاضر است برای آنها بازی کند هرچند بارسا که این روزها اصلاً اوضاع اقتصادی جالبی ندارد فوراً پیشنهاد ستاره پرتغالی را رد کرده است. پیوستن رونالدو به بارسلونا می‌توانست ضربه بزرگی برای هواداران رئال مادرید باشد، تیمی که رونالدو9 سال از بهترین سال‌های دوران بازیگری‌اش را در آنجا سپری کرد.

رونالدو با بازگشت به منچستریونایتد، به تیمی برگشت که با آن فاتح لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس شده بود. قرارداد او دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم است.

منبع: تسنیم